türk dizilerini nasıl izliyorsunuz?

leyla ile mecnun, ezel, avrupa yakası gibi dizileri izlemek istiyorum. mizah olarak ya da kurgu olarak da hoşuma gidiyor. ama ben 30 dkdan sonra oturamıyorum sıkıntı basıyor ve bir seferde 1 bölüme o kadar süre ayıramam. 1 bölüm 1.5 saat en az, nasıl izleyeceğiz bunu? 30. dakkada bölüp başka gün devam etsem de kopacak herşey gibi hissediyorum :) var mı benim durumda olan

bilgisayarına indirip sıkıldığın yerlerde 5 saniye 10 saniye filan ileri sararak izleyeceksin.
ben öyle yapıyorum.

  • etna  (14.09.16 08:13:25 ~ 08:13:42)
behzat ç'yi 3. bölümden bırakmıştım. yine leyla ve mecnun'da ancak 4. bölüme kadar gelebilmiştim. gereksiz yere uzun oldukları için zamanım çöpe gidiyormuş gibi geliyor.(dizi güzel veya değildir tartışılır) izleyemiyorum ben de.

  • ruhen hastayim ben  (14.09.16 09:42:33 ~ 09:44:40)
abi evet! 2 saatimi filme harcarım ama bir bölümü 1.5-2 saatlik 2-3 sezonluk diziye harcayamıyorum cidden

  • dannyb  (14.09.16 09:47:56)
yerli diziler tv'den aile veya arkadaslarinla izlenir en fazla. Muhabbet olsun diye.
Tek basina sikmadan izlenebilecek dizimiz yok bence.

  • yons  (14.09.16 10:19:59)
1,5 hizla filan izliyorum, bakisma vb varsa atliyorum.

Bir de avrupa yakasi vb tak tak ilerliyor, onu pek ileri alamiyorum ama mutlaka bir seyle ugrasirken izliyorum, toz alirken, yemek hazirlarken vb. Oyle olunca isim bitince kafadan dizi de bitmis gibi hareket ediyorum.
  • kuehles blondes  (14.09.16 11:23:54)
İki yaz önce oturup Leyla ile mecnunu ve Behzat ç.'yi izlemiştim. 3 ayda falan. Öyle sarmıştı ki bıkmamıştım

  • mutlusismankedi2015  (14.09.16 12:11:39)
kardeş payı ve işler güçler, avrupa yakası ve yalan dünya hiç sıkmamıştı.

bunlar haricinde sadece ezel izledim onda da sara sara, dizi güzel ama keçiboynuzu gibi. ara ara atlaman lazım. youtube da seyretmiştim ezeli ben.
  • kurnaz  (14.09.16 12:18:45)
yabancı dizileri genelde pc başında konsantre olmuş şekilde izliyorum ama behzat ç'yi falan tv karşısında çay çerez eşliğinde aileyle izliyordum, zaman daha çabuk geçiyor öyle:)

  • sheeper  (14.09.16 13:02:13)
kesinlikle ben de izleyemiyorum. tek izleyebildiğim Türk dizisi 20 dakikalık 1 Kadın 1 Erkek

  • fragile lady  (14.09.16 13:32:22)
Podcast dinler gibi arkaya aça aça ezeli bitirdim. Zaten izlemelik genelde bi bok olmuyo birbirlerine bakıyolar hep veya dayı böyle kitaba filan bakıyo şiir okuyo :/

Aksiyonlu sahne olursa durdurup diğer işimi halledip dönüyodum "AHA SİLAH SESİ".

Dota, hearthstone filan oynamalık baya güzel bence.
  • pikrua  (14.09.16 14:01:21)