Gayrettepe mi kadıköy mü

Sizce altunizade'de çalışacak ve genellikle servisle işe gidip gelecek birisi için moda mı yoksa gayrettepe mi eğlence ve yaşam/ulaşım kolaylığı açısından daha mantıklı olur ?

Avrupa tarafı eğlence konusunda daha çekici geliyor (gerçi haftaiçi dışarı çıkabilecek zamanım olacak mı bilemiyorum) fakat trafik konusunda biraz gözümü korkuttular. (ters trafik ??)

Tabi Altunizade'de bir ev de söz konusu olabilir.

Gayrettepede yasiyorum. Altunzsde icin metrobus yeterli 15dk +kopru trafigi sadece. Ayaginin altinda bjk bi metroyla taksim yuruyerek mkoy. Sessiz sakin semt krallar gibi. Ne tinerci ne gaspci ne ses ne gürültü. Ama 1+1 yok tek yasayacaksan fiyatlar yuksek. Kadikoy ise Yarim saat.

  • sen nasıl bir insansın  (14.09.16 01:42:25)
ist yeni geliyorsun sanırım ve seçme şansın varsa hangi yakada çalışıyorsan o yakada otur. o metrobüse iş saatlerinde bin bakalım hayattan soğuyormusun küfür mü ediyorsun :) iş hayatında hiçi çok enerjin kalmayabilir mesaili çalışabilirsin fln fln. ayrıca moda dediğin anadolu yakasının eğlence açısındsn en dolu yeri. kesinlikle moda diyorum.

  • oscar  (14.09.16 03:04:51)
kopru trafıgı asla çekilmez. gayrettepe'de oturmuş biri olarak altunizade diyorum.

  • camene87  (14.09.16 03:08:29)
aynı yakada oturmanı tavsiye ederim. öncelik altunizade sonra kadıköy.

  • sta  (14.09.16 09:11:20)
gayrettepeyi sçeerim.

moda çok ters bir yer. en az 15-20dk yürürsün, ordan metrobüse geçer, ordan altınuzadeye geçersin.

gayrettepe karşıda belki ama, fazla yürüyüş mesafen yoksa, max 20dk da işinde olursun
  • tchuck  (14.09.16 10:30:19)