yarım kilo turşu yedim ne yapıyım? mezar yeri seçmeye başlıyım mı? :(

ya allahın belası sticksi diye bir turşu var. acılıymış deniyim diye aldım.

www.supermarktcheck.de

ulan ye ye ye derken şişe bitmiş.

ne gibi yan etkileri olabilir :( :( annemlere haber ediyim, mezar için yer baksınlar mı?

Hayvanlığa ne gerek vardı

  • kaledekiyalnizlik  (13.09.16 18:29:12)
tuzluysa şiddetli susuzluk, chiliymiş bi de öff. tuvalete yangın tüpüyle gir

  • kayan kayin  (13.09.16 18:33:53)
"turşu yiyen sıhhat bulur"

ismail sauerkraut

***

arkana yaslan ve kendinle gurur duy. turşu bu dünyadaki en güzel şeylerden biri. bol bol su iç ve tuvalete çıkarken yanına yangın tüpü al. önümüzdeki birkaç gün zor geçebilir. turşu için değer ama.
  • der meister  (13.09.16 18:35:08)
su iç.

yandı götüm keten helva.
  • lonelyman  (13.09.16 18:35:16)
basur yoktur inş

  • gozu acik sevisen yahudi  (13.09.16 18:41:06)
onu bilmem de bi kavanoz cin biber turşusu yemişliğim var. bişi olmaz su iç.

  • rayde  (13.09.16 18:44:48)
ne biçim canım çekti lan. hepsini yemesen olmaz mıydı?

şaka bi yana, bol su iç. bişey olmaz, bundan olmasa da ben de çok yedim bi kavanoz turşu.
  • jonestown  (13.09.16 18:51:47)
arkadaşlar o kadar acı değil yahu. türkiyede lahmacun için az acılı tabir ettiğimiz türden. avusturyalı yer mi acı ya. allah ne verdiyse tatlı herifler. aslında bu da tatlı zaten.

tatlı-acı turşu.

basur masur yok allahtan. ama galiba sağlam susayacağım.
  • kurnaz  (13.09.16 18:58:04)
çok fazla tuzluysa susatmak haricinde sıkıntı çıkabilir.

  • sutlu nescafe  (13.09.16 19:18:06)
sakin olun bi de tatlı acı imiş gerçekten hiçbir şey olmaz.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (13.09.16 19:55:07)
Of of of canımızı çektirdin, yarasın. Çok susatır ama seni şişirmeyecek kadar içmeye çalış bari.

  • chipie  (13.09.16 20:11:06)