ortopedist mi/ fizyoterapist mi..

Arkadaşlar selam,

Belimle bazı sıkıntılarım var, ağrıdır sancıdır falan, skolyoz olduğunu yarım ağızla söylemişti doktorun biri ama güven vermiyordu. İşin ciddisi, şimdi gerçekten iyi bir doktora ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum
Devlet olursa iyi olur
Yer:İstanbul Avrupa

doktor tavsiye demem ama tedavi olmak için önce rahatsızlığının kesın adı konmalı.skolyozun var ise derecesine göre ve yaş müsaitse ortopedi tarafından ameliyat bile edilebilirsin.Değil ise fizik tedavi ve alternatif yollarla tedavi görürsün.kısacası önce tam teşhis sonra tedavi.gecmiş olsun.

  • nanelimonportakal  (13.09.16 08:56:39)
Ortopediye gidiyorsun dedigin rahstsizlik varsa seni zaten beyine göndercek.

  • obez pacman  (13.09.16 09:12:21)
istanbul cerrahi hastanesine git
beyin cerrahi metin beye muayene ol
Sonra bana dua et
asiri pahali degil muayenesi 200 civari olmasi lazim
  • rentts  (13.09.16 09:23:37)
her ikisi de değil.fizyoterapist muayene yapmaz zaten.fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanına görünmen lazım.gerek görürse beyin cerrahisine seni yönlendirecektir.182'yi arayarak sıra almayı unutmayın.

  • uzman pratisyen  (13.09.16 09:24:45)
prof sabri narmana gidin. musyenesi 400 tl flndır ama boşa zaman kaybetmezsiniz ve adam akıllı muayene olursunuz.

  • oscar  (13.09.16 16:09:51)