PDF'de sayfaları ortadan ikiye bölmenin bir yolu var mı?

Elimde baskısı kalmayan bir kitabın pdf'i var. Ama sayfaları her sayfada iki kitap sayfası olacak şekilde taramışlar. Yatay a4 hepsi. Ben her sayfada bir kitap sayfası olacak şekilde nasıl düzenlerim?

www.a-pdf.com

Bu isi yapan APdf adinda bir programin cut/break ozelligi.
  • kombucho  (12.09.16 23:17:41)
uygun bir programla pdf deki o sayfalari imaj olarak disari aldiktan sonra bir resim düzenleyici ile sayfaları tek tek böleceksin/keseceksin ve kaydedeceksin. sonra o kaydettiklerini yeniden tam sirasina göre bir araya getirip pdf dosyasi yapacaksın.
pdfteki o sayfalari disari imaj olarak alamiyorsan pdf teki her bir sayfayi yeterli görünüme getirdikten sonra prnt scrn yapip sonrasinda resim düzenleyici ile dosyayi ayri ayri iki imaj dosyasi haline getirip kaydedeceksin.
benim dedigim isin en bilinir ama uzun hali . ama bazi pdf düzenliyici yazilimlarda pdf görüntülendikten sonra bu isi daha uygun bir sekilde yapma özelligi de olabilir.
  • 1adam  (12.09.16 23:29:06)
Abi ne gerek var tek tek almaya falan yazık adama.
Briss kullanıyoruz bu iş için. Kindle da okumak istediğim kitaplar için çok yaptım zamanında. Bir dene bakalım.

  • Giovanni Pipitto  (13.09.16 08:20:41)