piercing sorusu (capsli)

i.hizliresim.com

dudaklarım gördüğünüz gibi ince arkadaşlar. üst dudağa istiyordum normalde ama ince oldukları için yakışmaz diyenler oldu kafam karıştı.

1.sizce de öyle mi? yakışmaz mı yani?

2.yakışır diyorsanız dudağın tam neresine hoş olur? alt da olabilir tabi üst kötü olur derseniz. seçeneklere açığım.

3. dili de deldirmek istiyorum ama sözlükte falan baktım biraz birkaç hafta yemek yeme konuşma sıkıntısı oluyormuş. tecrübeli olan var mı? bi de sizce hoş duruyor mu?

teşekkürler şimdiden

ekleme: adını bilmediğim şeyi yaptırmak istemem de ayrı güzelmiş.

ağızda piercing çok çirkin ve hiç klas durmuyor bence.

piercing'in çok normal küpe gibi sayıldığı bir ülkede yaşıyorum. piercing takanlar ergen, genelde ciddiye alınmayan ve önemsenmiyen insanlar oluyorlar, bu şekilde davranıyor yani insanlar.

bence yüze yaptırma.
  • kurnaz  (12.09.16 20:26:43)
kurnaz +1

  • m e b  (12.09.16 20:31:53)
yapma!

  • Ufuk  (12.09.16 20:32:44)
Piercingi olan bir insan olarak dil piercingine hiçbir zaman anlam veremedim. İnsanın konuşması telafuzu değişiyor ayrıca iğrenç görünüyor. Bence yaptıracaksan çenenin ortasına yaptır en gideri olan yer bence; ancak hiç gerekli değil. En güzeli göbeğini deldir.

  • dahayeniymis  (12.09.16 20:35:54)
yaptırma. ama dudaklarına geçici dolgu yaptırmayı düşünebilirsin.

  • ruhen hastayim ben  (12.09.16 20:36:08)
biri de demiyor ki pearcing ne ;_;

NEYSE

bence monroe yaptır yakışır.

şöyle yani, ama çok küçük piercing ball kullan

static2.fjcdn.com
  • shotgunwoman  (12.09.16 20:36:37)
Ust dudagin ince degil ki alt dudagin ince. Ustle alt esit gibi o yuzden.

3. Diline metal taktirmaya karar verirken yakisip yakismayacagini soruyorsan bu beden transformasyon isini bayagi bir yanlis anliyorsun demektir. Dil deldirirken dusunulen fonskiyonlar cok farkli, hos durmasi bunlardan biri degil. Dil zaten cikarilmadigi takdirde begeni talep eden bir sey degil :D

Bedeni degistirirken biraz daha dusunmek gerekiyor sanki. Ama kolay gelsin. Secim senin.
  • shadowcat  (12.09.16 20:38:12)
bence de yakışmaz. ince dudakta daha da bir kötü. illa yaptıracağım derseniz seçilebilecek en kötü yer orta bence. orta ve dış noktaların arasında bir yer, kötünün iyisi.

dil için hiçbir şey diyemiyorum, berbat bence. "yakışır mı" diyorsanız, kozmetik kaygılar var demektir, neden görünmeyen yer o zaman? bana hep geçici heves olarak gelmiştir dil piercing'i.

edit: dil için neredeyse aynı şeyleri shadowcat yazmış.
  • infernal majesty  (12.09.16 20:39:05 ~ 20:40:15)
piercing çok demode artık ya

  • theodor  (12.09.16 20:40:02)
estetik durmuyor.

  • free bird  (12.09.16 20:43:12)
amaç değişiklikti zaten, yorumlar vazgeçirdi. gidip dövme düşüneyim bari. sormaya gelirim yine :/

  • jonestown  (12.09.16 20:48:57)
Sana göre sağ alt tarafa olabilir. Kaşına taktır daha iyi.

  • dissendium  (12.09.16 20:49:07)
@jones

dövme de bok gibi askhdjjskdfas

yok değil de dikkat et dövmede. illa bir şey yaptırmak zorunda değilsin.

karışık ve kompleks şeyler zamanla moda değiştirebilir. ondan simple tasarımlara yönel yöneleceksen. kuş, ağaç böcek, martı filan yaptıran kimse bugüne kadar olgun değildi gördüğüm.

simple da benim cidden beğendiğim şu vardı.
www.menstattooideas.net

bu arada unutmadan yazayım, duruma göre kapatabileceğin bölgelere yaptır. omuz, kol, yaka, ayak etc gibi. amerikan hapisanesinde kalan latinler gibi üze, boyna, parmaklara yaptırma.
  • kurnaz  (12.09.16 20:52:02 ~ 20:54:12)
çok klişe ama alt dudağının soluna yaptırabilirsin.

  • air  (12.09.16 20:57:32)
kurnaz+1

Dövme olarak ne yaptırsam, nereye yaptırsam (CAPSLİ) tarzı duyuruları da sabırsızlıkla bekliyorum :)
  • bir3iki7  (12.09.16 21:04:04)
kurnaz +1
ille bir şey mi yaptıracaksın? depresyonda mısın?

  • cekilmis gayfe  (12.09.16 21:48:19)
dudakların cok ince, abes durabilir.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.09.16 21:53:27)
Bir daha yanıt veresim geldi, ifşadan biliyorum seni, sen piercing takmasan da sende zaten piercingli kız tipi var. Herkes yakışmaz demiş, ama bence yakışır.

  • dissendium  (12.09.16 21:57:09 ~ 21:57:29)
@cekilmis gayfe

tam olarak sorunum o evet. değişiklik istiyorum yoksa delireceğim. böyle napsam dile dolanıyorum işte deli deli.
  • jonestown  (12.09.16 22:11:12)
çok sıkıldıysan, saçını farklı renge boyat. piercing ve dövmeden daha fazla değişiklik sağlayacağı kesin.

  • cikis yolu  (12.09.16 22:18:25)
bence de saç boyatmakla başla. yaşın 16 değilse piercing iyi bir şey değil

  • cekilmis gayfe  (13.09.16 00:12:09)
Yanağa çok yakışıyor bence.

Şöyle fabulousdesign.net
  • pikrua  (14.09.16 02:58:40)