taşınabilir diskimde ki bütün verilerim gitti.

windows 10 isosunu download edip harddisk dizinini göstermiştim ama bana sormadan direk biçimlendirmiş diski. Dosyalarımı geri getirmenin yolu var mı? Bu olayı tecrübe etmiş birisi varsa beni yönlendirebilir mi?

windows old diye klasör yapmamış mı? eskiden vardı öyle şeyler

  • hasmetizm 2046  (12.09.16 00:43:10)
hayır arkadaş başka bir şey diyor.

windows'un downloaderı evet eğer flashdisk ya da harddiske bootable olarak yazmak istiyorsanız formatlıyor. Fakat bunun uyarısını veriyor, yazıyordu ben görüp başka flashdisk ayarlamıştım siz dikkat etmemişsiniz.

geri getirmek için mesela www.piriform.com ve bunun gibi recovery yazılımlarını deneyin. Her dosyanız gelmez ama fotoğraflar videolar vb. şeylerin bir kısmı gelebilir.
  • rodriguez2  (12.09.16 01:15:19)
Rodriguez evet doğru anlamışsınız. Gerçekten öyle ni uyarı vermedi galiba ya. Bir kaç excel ve txt harivindekilerin canı cehenneme ya. Bu önerdiğiniz kesin getirir mi geri??

  • athena  (12.09.16 01:18:12)
kesinliğini bilemeyeceğim ama denemekte fayda var.

  • rodriguez2  (12.09.16 01:22:49)
Kurtarma isini profesyonel olarak yapan yerler var fakat fiyat hakkinda bi fikrim yok. Gugilda bulabilirsiniz veriler cok onemliyse

  • hailtothethief  (12.09.16 01:38:01)