enstrumanimi dijital ortamda(pc) kaydetmek

Calisimi duyabilmek hatalarimi anlamak vs gibi seyler icin bas gitarimi pcde kaydetmek icin istiyorum en ucuz yollu nasil halledebilirim?

aliexpress'ten usb li jackler var. 5 10 dolar. onlardan getirtebilirsin.

  • anonymice  (11.09.16 21:28:42)
Biraz daha para vermeye raziyim aslinda eger degecekse tabii baska ne bakabilirim?

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.09.16 21:30:57)
hmm demek daha fazla vermeye müsaitsin (söğüş mode on) www.muzikenstrumani.com

şaka şaka Ç:)

www.amazon.com

al amazonda bile 9.50 dolar.
  • anonymice  (11.09.16 21:37:11)
Sogus mode on: peki yazilim olarak ne kullanayim?

Cok cagilim.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.09.16 21:41:03)
  • anonymice  (11.09.16 21:44:52)
hocam sen bakma arkadaşlara, götünden atmayı seven insanlardır onlar.

şimdi konuyu biraz açalım, sen sadece çaldığın şeyleri dinlemek için mi kayıt yapacaksın, yoksa yaa arkadaş 300 500 neyse vereyim ben kendime güzel bi ses kartı alayım, hem asio 2.0 sürücüsüde olur virtual instrumentsleride çalıştırır, hem logic , studio one 3 falan kurarım, orada ki efektlerdende yararlanıdım,hatta waves gtr mtr, yok guitar rig hepsini kullanırım diyorsan, sana lazım olan bir ses kartı hatta bu karta birde midi klavye alırsan alt yapı falan iyice uğraşırsın. irig in güzelliği ipad ile de kullanılabilmesi.

bütçene göre değişir,taşınabilir de alabilirsin, pci yada pci express te.

ayrıca iyice compact olan irig ler var, bunların sahteleri 20 25 tl civarında gittigidiyorda falan var, orjinalleri 200 tl civarıdır.

link bulcam yazarım yine
urun.gittigidiyor.com

gönderdiğim link en üst modeli,daha uygun fiyatlı olanları da var.

ayrıca basın marka model ne, onuda söylersen iyi olur.

kalkıp fbass , kensmith, fodera ile kayıt almak için sistem var yada cort a6 ibanez bt serisi ile.
  • killerbee  (11.09.16 22:04:37 ~ 22:11:54)
proletarier'ciğim sen beni bosver, killerbee arkadaşımızın dediğini yap.

Böbreği buzda tutupta ver ama satıcıya olur mu?

adam stüdyo kurmuş arkadaş...
  • anonymice  (11.09.16 22:26:59 ~ 22:27:19)
valla anonymice, sana kalsa adama verdircen 1000 lira, alcak önüne kayıt cihazını sabahtan akşama kfm skym. diycek

ben yerinde olsam 300 400 lira veriri ses kartımı alır ömrü billah kullanırım, bas ta efekt önemli değildir

basta en önemli şey amfi yada amfi simülasyonudur.

şöyle bakarsak eğer 400 karta verse ,250 roland kulaklık alsa ki ben kullanıyorummemnunum. etti sana 650 , 25 tuş midi klavye alsa babalar gibi prodüksüyonunu yapar bilgisayarı çok eksi değilse.

hadi hepsini geçtim ikinci el bitane zoom b3 alsa, hem ses kartı olarak kullanır, hemde amfi kabin simülasyonu işini çözer.
  • killerbee  (11.09.16 22:34:43 ~ 22:36:12)