[]

Sporcular icin yogurt

Yirtdisinda cesit cesit az yagli veya yagsiz, protein orani yuksek yogurtlar oluyordu. Turkiye'de yok mu hic? Nereye baksam bulamadim.
 
Standart yoğurtlar var; 100 gramında 3/4 gr protein. Fazlasını ben de görmedim.


  • angelus  (11.09.16 17:43:55) 
sek quark diye bir ürün çıkartmış, onun da sanırım 100 gramında 5,5 protein var. yurt dışındaki örneklerinde %15 protein oluyor, bu neden düşük bilmiyorum da şu an için piyasadaki tek ürün bu ne yazık ki.


  • vejeteryanvampir  (11.09.16 18:21:14) 
Baktım şeker varmış quark içinde. Meyveli yoğurt tadında peynirmiş. Pek sporcu işi gibi değil


  • hasmetizm 2046  (11.09.16 20:02:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.