aşırı sıkılıyorum, üstüme tavsiye atın lütfen

lidyalılar, aşırı sıkıcı geçen şu pazar günü üç kategoride şu insana yardımınızı bekliyorum.

- film: eski filmleri hiç izlemedim. eski derken son 10 yıl öncesine dair kültürüm yok yani. fight club'ı izledim geçen, güzelmiş. ama kült filmleri hiç bilmiyorum. hp, lotr, sw falan da izlemedim hiç. üstüme böyle izlemediysen çok şey kaybettin tarzı bir şeyler atın lütfen spoiler vermeden. nitekim tek bildiğim bruce willis ölüymüş.

- müzik: 70-80 rock müzikleri dinliyorum. günümüzde benzer tarzda classic rock yapan var mı? gerçi yoktur da benzeri vardır belki. son zamanlarda popüler kimler çıktı onları bir paslasanız süper olur.

- oyun: steam'de 400 lira birikmiş sattığım itemlardan, bir halt da bulamadım alacak. her türlü güzel oyun önerisine açığım strateji hariç.

iki bira yudumlarken vakti boş geçirmeyeyim, lütfen bir el atın. patlamak üzereyim sıkıntıdan.

danke.

edit: kitabı unutmuşum ya, her türlü güzel kitap önerisi de olur fark etmez, nitekim okumamışımdır kesin.

Metro last light alıp oynayın, gece olsun ışıkları da kapatın muazzam ortam olur.

FPS seviyorsanız Call of Duty Modern Warfare serisi oynayın, senaryosu çok iyi.
Far Cry 3, 4 ve Primal de çok güzel oyunlardır, ayrıca açık map dediğimiz tarzda kafanıza göre takılabiliyorsunuz.
  • utkumon  (11.09.16 16:14:13 ~ 16:20:21)
@sadakatsiz hahah goodreads hesabım var da okuma kültürüm pek olmadığından favori tür veya yazarım da yok, bir yerden başlamak lazım sdfsd

  • passion rules the game  (11.09.16 16:41:39)
müzikten gideyim 70's rock değil fakat bu ara müzik insanlarının çok güzel biyografik filmleri çıkıyor, o da bunlardan biri, chet baker www.imdb.com

kitap olarak jimi hendrix'in kendi notları müziği hakkındaki düşünceleri yaratım sürecini merak edersen domingo yayınlarından www.idefix.com

seni açar mı bilmiyorum fakat beatles grubunun serüveni yine grubu ve o yılları öğrenmek istersen, kara plak yayınevi bastı www.idefix.com

yine karaplak yayınları bob dylan'ın hikayesi 61 highway revisited'ı basıyor www.instagram.com

ekleme: son çıkan led zeppelin benzeri gruplardan rival sons var www.youtube.com
  • freebird5406_2  (11.09.16 18:03:27 ~ 14.09.16 16:25:15)