Şengen alanında 90 gün ve üzeri

Arkadaşlar biliyorsunuz ki 180 gün içerisinde en fazla 90 gün şengen alanında bulunabiliyorsunuz. şimdi ben 90 gün şengen alanında bulundum diyelim, bu 90 günün sonunda 1 aylığına Türkiye'ye geldim erasmus için yine sonra avrupa'ya vizemi de aldım gidicem? E ne olacak şimdi Erasmusu'mu yapamayacak mıyım? 90 gün şengen alanında kaldığım için?

Birisi Turistik, birisi öğrenci vizesi gerçi ama durumu bilenler aydınlata bilirlerse çok iyi olur

Ikisi baska isler,turistik olarak 90 gunu kaldin geldin ogrenci vizeni aldin gidip onunla giris yapabilirsin kosullari degistirmis oluyorsun.

  • duptıs  (11.09.16 14:49:14)
erasmus için ayrı bir vize alacağın için girebilirsin.

  • nrmnm  (11.09.16 14:52:04)