[]

samsung galaxy s7 vs. s7 edge

eğer telefon alacaksınız bu ikisinden hangisini tercih edersiniz, neden? yorumlarken aralarındaki fiyat farkını ve yazılımsal, donanımsal farkları da dikkate alın lütfen. bu telefonlardan daha iyi bir alternatif önerir misiniz? bir de ithalatçı firma garantili alıp ucuza mı getireyim internetten, yoksa samsung türkiye garantili alıp 300 tl fazla mı vereyim?
 
edge var bende. o kıvrımlar pek kullanışlı değil. normalini alırdım ben olsam.


  • cekilmis gayfe  (11.09.16 13:52:46) 
(git: www.phonearena.com )

Batarya ve ekran dışında fark yok ki. Ben olsam Türkiye garantili s7 alırdım.
  • bir3iki7  (11.09.16 18:17:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.