midi keyboard sorusu

baslangic icin 25 tuslu kucuk bi keyboard ariyorum daha onceden oxygen 25 v3 vardi. vakitsizlikten sattim simdi tekrar baslamak istiyorum daha kucuk olan hangi modeller var bildiginiz?

hocam selamlar, küçük klavyeler var, yazacağım, ama mesela 25 - 37 49 61 tuş arasında az fiyat farkı var, özellikle sen f tuş kombinasyonlu istersen arada ki fark iyice azalacaktır.,

yani alet hem f kombinasyonlu, hem padli , hem de knob,slider li ise 25 ile 37 - 49 ile 61 arasında çok az fiyat farkı olacaktır, yani 25 tuş size pahalıya gelecektir.

f kombinasyonu dediğim marker -rec- play- stop- back - forward ve circle tuşlarının olduğu

urun.gittigidiyor.com

bende yukarıdakinin 37 tuşu var, ve korg triton taktile 49 var, taşınabilir durumlarda ufak olanı kullanıyorum, tabiki iyi değil ama şöyle bir bakınca mikrokey25 ten ucuzunuda ben göremedim.

bir de kontrolümü kolaylaştırması amacıyla nano kontrol 2 kullanıyorum, yine tatmin edici olmuyor, ama taşınabilirlikse olay tabiki iyi kötü iş çözüyor
urun.gittigidiyor.com
  • killerbee  (11.09.16 13:00:00 ~ 19:59:34)
korg nanokey 2 var elimde sadece usb gücü ile çalışıyor taşınabilir hafif bir ürün. ilgilenirsen özel mesajdan görüşüp uygun bi fiyat belirleyebiliriz.

  • zebragibi  (11.09.16 13:33:58)
soruna soru: neden 25 tuşlu bir klavye bakıyosun? başlangıç için hiç de ideal değil. Ne için kullanıcaksın, hangi programı kullanıcaksın ona göre bir tavsiye verebilirim.

  • nocturness  (11.09.16 13:38:02)