[]

Mızıkaya başlıyorum-Gelsin tavsiyeler

İlk olarak mızıka almam gerek tabii ki :) Hohner marka golden melody mızıkasını öneriyorlar. İlk başlayan için başka ne önerirsiniz?
Ayrıca uğraşlar sonucu böyle çalabilecek miyim?
www.youtube.com


 
mızıkanı 2. el düşünürsen eğer eksiduyu.ru


  • huleyn  (10.09.16 18:34:08) 
ben de hohner speacial 20 var. gayet mükemmel. başlangıç için en iyilerinden.


  • qazaqwsx  (10.09.16 18:47:24) 
@huleyn malesef hocam :)


  • six packsiz  (10.09.16 18:53:34) 
hohner speacial 20 ve hohner golden melody arasından hangisidir?


  • six packsiz  (10.09.16 18:56:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.