Note 7 vs Iphone 7

Miras geldi telefon alıcam:D Sizce hangisini almalıyım. Iosta kullandım, androidte. Fazla oyun oynamam. Ama uygulama yüklerim çok.

Note 4 - 3 Eylül 2014
Iphone 6 - 9 Eylül 2014 çıkış tarihleri.

Note 4 şu anda 1689 TL sıfırı. İkinci el piyasası daha yerlerde diye tahmin ediyorum.
Iphone 6 - şu anda 2300 TL sıfır. İkinci el piyasası da Note 4 ü her türlü öper.

Yaşayacağın değer + para kaybının yanı sıra ileride yenilemek için satışın açısından bakarsan apple her türlü tokatlar. Stabilite lazım diyorsan zaten androide zerre bulaşma, birazdan yok root yapcan şunu takcan bunu çıkarcan bunu yükleyip şunu silcen telefon canavar oluyor diyenler gelir tabi ki.

Bende note 4 vardı 3 ay kullandım sattım. Şu an iPhone SE var gayet memnunum beni 3-4 sene rahat götürür bu telefon.
  • gozu acik sevisen yahudi  (10.09.16 17:16:09)
kişisel zevk meselesi bence bu. iki telefonda canavar. note 7 daha çabuk eskir ama. bence ip7.

  • hayati cozemeyen adam  (10.09.16 17:16:41)
Iphone 7 tabi ki, imkanin varsa sakin kacirma.

  • England  (10.09.16 17:20:40)
Ben Note'cuyum ama Note 7 değil. Note 7 piyasadan geri toplatılıyor şu anda, patlayan batarya sorunu yüzünden. Birkaç ay içinde düzeltilmiş modeller çıkacak, alacaksan ondan al. Acelem var diyorsan iPhone 7 alabilirsin. Ben iPhone sevmem ama, sen seviyorsan al. Yoksa S7 falan takıl. Şu anda Note 7 alınmaz.

Bende Note 4 var canavar gibi, Note 8 çıkana kadar da değiştirmem. Note 8 veya 9 alırım artık.

iPhone da kullandım geçen yıl, götüm gibi alet bi bok yapılmıyor. Oyuncak telefon gibi.
  • harzem  (10.09.16 17:26:32 ~ 17:27:47)
note 7 süper telefon ama 3700tl verecek olsam hem daha garantili gibi duran hem de ileride satarsam (şimdiye kadar hiçbir telefonumu satmadım ama) daha az değer kaybedecek iphone 7'yi alırdım.

zengin olsam note 7 alırdım ama. Androidi daha çok seviyorum. Sırf çok pahalı bir şey alınacak diye madem apple olsun diyorum.
  • rodriguez2  (10.09.16 17:31:34)
teknolojiyi seviyorsan android 6 yaşındaysan ios

  • bardakigüneşgözlüğü  (10.09.16 17:32:10)
çok uygulama yükleyeceksen iphone 7

  • elfangor  (10.09.16 17:35:01)
Bombam olsun teroristcilik oynarim diyosan note 7, super patliyorlar.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.09.16 17:35:37)
Note 7 gerçekten çok çok şık bir telefon, ama i7'yi bilmiyorum henüz. Bi çıksın elleyelim de anlaşılır tamamen.

Not: iPhone 6S, iPhone 5S, iPad 1 (arabada sadece), iPad 2, Apple TV, eski Macbook Air kullanıcısıyım.
  • roket adam  (10.09.16 17:43:11)
şu anda note 7 alınmaz +1

yalnız çok uygulama yükleyeceksen iphone 7 önerisi bence geçerli değil, yaklaşık 1.5 yıldır note 4 kullanıyorum, 180 uygulama var, hala canavar.

ve evet piyasa konusunda iphone önde. satmayı düşünmezsen biraz bekleyip güncellenen note 7 düşünebilirsin.
  • infernal majesty  (10.09.16 17:44:37)
iPhone kullanıcısı olarak önerim iPhone olacaktır ancak biraz beklemeni tavsiye ederim. İlk alanlar kullansın şöyle 1-2 hafta. Kronik sorunu olabilir hiç belli olmaz. Note 7 de çıkınca millet ooo süper falan dedi ama pil sorunu oldu işte şimdi geri toplatmakla uğraşıyor samsung.

  • mr.goodcat  (10.09.16 18:09:39)
şu ana kadar satılan note 7 ler ekim ortasında değişecek, şu an isteseniz de alamazsınız zaten kaldırıldı satıştan. türkiyede hiç problem yaşanmamış, dünya çapında da 35 vaka var tespit edilen. tüm note 7 ler patlıyormuş gibi yaygara koparan apple'cılara bakmayın. ben aldım note7 ve harika telefon. ben oyumu note 7 den yana kullanıyorum

  • animalman  (10.09.16 18:09:41)
Şu anda Note 7 alma tabii sakın, onu unutmuşum ben. Uçağa bile binemiyorsun Note 7 ile, SHGM'nin kesin talimatı var. Bagaja vermen gerekiyor ahakjsdldf

  • roket adam  (10.09.16 18:11:40)
Yaklaşık 3 yildir note 3 kullaniyorum. Telefonda minimum 80 uygulama yuklu oluyor bu süreçte, telefon yeni yeni arada kasmalara başladı ki o da ayda bir falandir. Ocak gibi note 7 alma hedefim var ama para biriktirebilir miyim bilmiyorum. Alabilsem su an direkt alirdim note 7.

Iphone bana da oyuncak gibi geliyor ve arayüzünü hic begenmiyorum genelin aksine
  • nundu  (10.09.16 19:36:30)
iphone 7 tabii ki de. apple'dan şaşma pişman olmazsın. en az 9-10 sene güncelleme alırsın. note 7 mi? 2-3 sene sonra note 8,9,10 çıkar güncelleme falan kalmaz.

  • duyurunun bug'ı  (11.09.16 00:04:19 ~ 00:04:54)
şu haberi az önce gördüm bu arada:
www.chip.com.tr

eğer note 7 almaya karar verirseniz de yeni seriyi bekleyin, aman.
  • rodriguez2  (11.09.16 00:23:33)