kamp - ne götürelim

merhaba. tatil amacıyla kampa gidenlere sorum.

kampa giderken yanınızda götürmediğiniz, sonra "ah niye aklıma gelmedi, keşke alsaymışım" dediğiniz bir şey oldu mu?

daha önce çok kamp yaptık gerçi ama bu sefer bakir bir yere gideceğiz, deniz kenarı ama doğru düzgün yol yok ulaşım yok falan. oralarda eksikliğini çekip üzülmeyelim.
(temel ihtiyaç malzemeleri dışında eğlenmelik şeyler de önerebilirseniz sevinirim)

powerbank, keser, yastık. eğlenmelik bir şey gelmedi aklıma orada olmak yeterli sanırım :)

  • bagcivan  (09.09.16 15:26:38)
mutlaka ağrı kesici, arı sokmaları vs. için ilaç, tentürdiyot ve sargı bezi de götürünüz.

  • okur olma hakkini sakli tutan ilk yazar  (09.09.16 15:33:46)
katlanir testere, musluklu katlanir su bidonu, degisik kamp yemekleri denemek icin aluninyum folyo (cikolatali muz, sarimsak koz, pattis, kozde yumurta vs vs)baharat, z.yagi, filter kahve, cekirdek, tuv. kagidi, tarak, deniz ayakkabisi, hamak, hoparlor, kitap, cop torbasi, cakmak, ip, sabun, ductape

eglencelik poi topu yapabilirsin alan genis olunca calismak da kolay oluyor. poi tabi ki el yapimi. (ince corap+tenis topu)
  • jimicik  (09.09.16 15:36:31)
ıslak mendil
dezenfektan

  • çınarım  (09.09.16 15:42:20)
oyuncakborsasi.com

bunlarla cadirlarimizi falan susleyip ates kenarinda bileklikler yapmistik, keyifliydi. bir de karanlikta cadirin fermuar kismina takarsaniz islevsel oluyor. bence bir de ue boom tarzi hoparlor almak lazim.
  • lucy in the sky  (09.09.16 16:02:13)
evde tül fazladan varsa tül, her işe yarıyor çadırın önünden sallandır(tabi çadır ile giriş arası bir hol gibi bişi varsa) akşam hamağın etrafına sar bocek gelmesin diye. kamptayken özel gidip tül almıştık yani a101den

tente için muşambamsı şeyler yemek masasının ustune gerersiniz. bol bol ip, hamak mumkunse kişi sayısı kadar, ışıldak büyüklerinden, ıslak mendil,bol bol ip halat demişmiydim
  • eja  (09.09.16 17:17:16)