[]

moscot gözlük ankara'da nerede bulunur?

moscot lemtosh tortoise model gözlüğü denemek istiyorum bir yerde. türkiye'de ederinden çok pahalıya satılacağını düşündüğüm için resmi sitesinden kargoyla getirtmeyi düşünüyorum. ama öncelikle deneyip renk, ebat vesaire belirlemem gerekiyor. kargo ve türkiye fiyatı arasında uçurum yoksa da türkiye'den almam daha rahat olur benim için de tabii. ancak tam olarak hangi optik satıyor bu gözlüğü anlayamadım. arama yapınca emo optik çıkıyor bir ama katalog markanın resmi sitesine yönlendirdiğinden pek güvenemedim. ayrıca ankara'da yok emo optik. sizin "şurada kesin vardır." dediğiniz bir yer var mı bu gözlük için?
 
kendi kendime cevap vereceğim. günü gelince başkalarına da lazım olabilir belki bu bilgi. markanın türkiye distrübütorü nsa optik'miş. ankara'da şuradaymış:
tr.foursquare.com

  • jack of hearts  (09.09.16 13:55:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.