teknolojiden anlayanlar bi bakın hele

en-sa.wadi.com

bu site güvenilir mi? arabistandan iphone 7 getirteyim diyorum da site fena gelmedi gözüme ama güvenemedim. bu işlerden anlayanlar bi yol göstersin.

Başkası getirmeyecekse telefon gümrükten dönebilir. Bir de FaceTime falan kapalı oluyor galiba Arabistan ürünlerinde.

  • sutlu nescafe  (09.09.16 07:52:44)
Arabistan da yaşayan birisine sipariş edeceksen gereksiz gitsin alsın ordan, Arabistan dan buraya sipariş edicem diyorsan öyle birşey mümkün değil, gümrükten geçmez.

  • gozu acik sevisen yahudi  (09.09.16 07:55:20)
yurtdışından telefon alamazsınız net üzerinden gümrükte takılır. Eğer telefon olduğunu anlamazlarsa geçebilir bir ihtimal ama iphone 7 gibi pahalı bir telefonda bu riski almak aptalca.

  • nuka cola  (09.09.16 07:56:25)
Blackberry Z3 -- bu telefon 230,00 tl
Huawei P8 Lite16 GB, 4G LTE, Black, Dual SIM -- bu telefon 490,00 tl

bu şekilde yurtdışından alınabilseydi buradan kimse telefon almazdı emin ol.
  • pembe baytar  (09.09.16 09:20:16)
arkadaşlar arabistandan getirteyim derken giden getirecek. sipariş üzerine gelmeyecek. site güvenilir mi bu işlerden anlayan arkadaşlar bi yorum yapsa fena olmaz. yoksa gümrük olayının farkındayım. uyarılar için teşekkürler ama siteyi bi ele alsak ona da bi çaksanız fena olmaz.

  • fikirmuhendisifikri  (09.09.16 19:04:42)