Acil 2-3 sezonluk dizi

Yarın akşam Sinop'a gidiyorum. 9 günlük tatilde 2-3 sezonluk bi dizi bitiririm . 2 tür dizi istiyorum sizden birisi fringe tarzı bilim kurgu diğeride dram olursa iyi olur. İzlerken sıkmasın 9 günüm zehir olmasın :D Teşekkürler

izlediklerim.

Prison Break bitti
Lost bitti
Breaking Bad bitti
oz bitti
Friends bitti
How ı met your mother bitti
Revolution bitti
Fringe bitti
Dexter bitti
City Hunter bitti
SPARTACUS bitti
Six Feet Under bitti
Hannibal bitti
Under the dome bitti

Fear The Walking Dead - Güncel

Narcos- 2.sezon finali
The Last Ship - Sezon finali
Game of thrones - sezon finali
24 1.sezon 10.bölüm sanıRobot - Sezon finali
Supernatural - sezon finali
Flash - sezon finali
The Blacklist - sezon finali
Arrow - sezon finali
The Big Bang Theory - sezon finali
Gotham - sezon finali
Mr. Robot -sezon finali
The Last men on earth - sezon finali
True Detective - 1. sezon izledim
Vikings - Sezon finali
Black Mirror - Sezon Finali
Sense8 - Sezon Finali
Better Call Saul - Sezon Finali
Sherlock - Sezon Finali
Fargo -1.sezon bitti
Da vinci demons- 3. sezonda bıraktım
12 Monkeys - Sezon Finali
The 100 - Sezon Finali
The Walking Dead - Sezon Finali
Daredevil - Sezon Finali
Shameless - Sezon finali

The Mentalist - Yeni 1.sezon 10.bölüm
The Messengers İPTAL

Teşekkürler şimdiden

wayward pines,
stranger things,
forever,
suits,
lie to me,
numb3rs,
boston legal- çok güzel bu. blacklistteki james spader ve orjinal kaptan kirk - william shatner var.
the unit- sağlam askeri dizi.
madam secretary- ben çok sevdim politik dizi.

belkiler
the last ship,
blindspot.
  • kurnaz  (08.09.16 20:00:58 ~ 20:03:36)
silme bir de bu duyuruyu, diğer önerilere de ben bakarım :))

  • kurnaz  (08.09.16 20:05:07)
Utopia, Humans, Borgen, Bron/Broen

  • fragile lady  (08.09.16 20:06:01)
the Mentalist'ten yürürsün gibi.

Uzaylı bilimkurgu istersen, güncel Dark Matter var. Çok çok iyi mi? Değil. Bayağı da klişe. Ama garip bir aurası var izlettiriyor.

Tarzını seversen Suits inanılmaz keyifli. Avukat dizisi ama her sahnesinde bir sarkazm, bir laf sokma, bir ayar verme söz konusu. Bazen çok "plaza" ve "hukuk" dili konuşuyorlar. Ama ana mevzuya hakim olup, sırf dialoglar için bile izleyebilirsin.

Hemen hemen benim takip ettiğim ve bitirdiğim tüm dizileri yazmışsın ama Suits de yok House of Cards da yok. Bu türü sevmediğini düşünüyorum. Yok henüz denemediysen, House of Cards'ın yakasına yapış.

Drama bilimkurguyu boşver geyikten takılayım dersen de, alemin gelmiş geçmiş en abuk en komik en dramatik ve en "en" dizisi Curb Your Enthusiasm'a bir şans ver. Basit bir komedi dizisinin çok ötesinde. Seversen, hayatının dizilerinden olur. Sevmezsen de zamanla seversin :)
  • kfk  (08.09.16 20:06:57)
@kfk House of cards günceldeyim hocam. Yazmayı unutmuşum :) Adliye personeliyim sayenizde şuan gözümde suitsin albenisi oldu. hemde sezon sayısı güzel indireceğim teşekkürler.

  • KendineAteist  (08.09.16 20:12:38)
adliye personeliysen bir saniye bile düşünme :) ben biyoloji kimyayla uğraşan adamım. açıp açıp tekrar izliyorum eski bölümlerini. baya keyifli dizidir. umarım seversin.

  • kfk  (08.09.16 20:14:48)
bu arada hukuk dizileri uzmanı geldi.

the practice, +++
the guardian, ++
boston legal, +++
law & order, +
how to get away from murder, +++
better call saul. +++

artısına göre izleyebilirsin bence. hangisi en iyi diye sorsan hardcore hukuk the practice. komedi boston legal. dram the guardian, heyecan how to get away from murder derim.
  • kurnaz  (08.09.16 20:23:00 ~ 20:23:31)
twin peaks

  • nothing in my way  (08.09.16 20:43:03)
-night of
-night manager

  • bhdrydn  (08.09.16 20:47:45)
Listei inceledim. The Following izle. Tam senlik.

  • pringleshine  (08.09.16 21:40:27)
the it crowd
black books

  • coderlovescoder  (08.09.16 21:44:45)
Silicon Valley

Spaced
  • mirandaiam  (08.09.16 21:53:48)