kol boyunca dövme (capsli)

Bu sektöredeki fiyatları merak ediyorum. renksiz, 1 kolu full kaplayan dövme 1.5-2 bin lriaya halledeilir mi?

edit: duyuru tipi değiştirildi. sorun sende değil bende'ye uyarısı için teşekkürler.

Bu tip istediğim için demiyorum ama aşağıdakini örnek veriyorum mesela.

caps: dovmekesfet.com

Dövmenin detaylarına göre değişir bu kol boyunca düz siyah çizgi mi olacak yoksa detay allah detay bir dövme mi olacak.

Ben armor yaptırmak istemiştim bir dönem meşhur malum, biraz göğüs biraz omuz ve üst kol kaplıyor. Ortalama bir dövme için iyi bir yer 5-6 bin istiyor.

Senin istek bana biraz zor geldi 3 civarı yapılabilir ama dediğim gibi bu yapana ve dövmeye göre değişir. Söylediğim rakam çok çok tahmini.
  • gozu acik sevisen yahudi  (08.09.16 17:43:36)
1.500-2.000 TL'ye imkansız. zaten o fiyata yapan çıkarsa karşına, senin üzerinde tecrübe edinmek istiyordur, yaptırma. bu boyutta ve bu tarzda bir dövmenin piyasada karşılığı min. 3.500-5.000 TL aralığıdır.

  • sorun sende degil bende  (08.09.16 17:46:28)
ekleme: 3.5-5 bin aralığını görseldeki dövme tarzı için tahmin ettim, detayı yok gibi çünkü. eğer detaylı ve gölgelendirmeli bir dövme yaptıracak olursan 5bin rakamının üstüne rahatça çıkacaktır.

  • sorun sende degil bende  (08.09.16 17:49:57)
5K temiz gider.

  • hasmetizm 2046  (08.09.16 18:41:12)
sadece 9.90 :)
www.buldumbuldum.com

  • €xpolerer  (09.09.16 10:09:06)