Kahvaltı yapıyor musunuz, ve öğün saatleriniz neler?

BEnim düzenim değişti bayağı

eskiden evden çıkmadn ederdim okula giderken. 6-7 gibi mesla. şimdi işte ediyorum daha fazla uyuyabileyim diye.

9.15 gibi başlyor, 10.30u buluyor bazen.

12de zaten hiç gitmedim öğle myemğine. en erken birde gidiyrum kahvaltının geçliği ve acıktırmaması yüzüden. Bugün 2.10da gittim mesela.

akşam yemeği de değişiyor 8-12 arası.

Kahvaltı : 7:30 (puaça veya corn flakes)
Öğle : 12:30 (genelde sulu yemek, arada bir köfte)
Akşam : 19:00 civarı (genelde sulu yemek, hanım üşenirse tost kahvaltılık falan :) )
  • animalman  (08.09.16 15:29:49)
uyku da tatlı ama kahvaltısız yapamam. kahvaltısız yola çıkmışsam benimle muhatap olmak istemezsin, o derece. kahvaltı sabah 7'de

öplen 14:00 gibi
akşam pek bir şey yemem.
  • lazpalle  (08.09.16 15:31:51)
8-9 arası kalkıp kahvaltıyı çay, kahveyle geçiştiriyorum. bazen aklıma eserse elma, havuç gibi şeyler yiyorum. öğle yemeği 1-2 arasında değişiyor. sulu yemek yiyorum. akşam da 6-7 gibi yiyorum yine sulu bir şeyler. akşam 8-9 gibi de kahve. sonra kapanış.

  • ruhen hastayim ben  (08.09.16 15:39:40)
yapmıyorum. bol kahve ve light kolayla geçiştiriyorum. arada sırada etsem de kahvaltı, baya uzun zamandır böyle takılıyorum. sağlığıma bir etkisi olmadı şimdiye kadar. ama genelde uyku saatimin çok geç olması da kahvaltıyı atlamamı kolaylaştırıyor. öğle yemeğini de hafif geçip akşamları normal yiyorum. ara sıra ıvır zıvır şeyler de yiyorum tabii. bu şekilde hareketsiz de kalsam çok kolay kilo almıyorum. kahvaltı etmeyince günlük kalori alımını kontrol etmesi daha kolay oluyor benim için.

  • jack of hearts  (08.09.16 15:44:55)
Sabah 7-8 arası kahvaltı
12-14 arası öğle yemeği
Akşam 8 e kadar da keyfime göre akşam yemeği yiyorum. Elimin altında kahvaltılık hariç çeşit çeşit yemek oluyor. Kafama göre takılıyorum.
  • petekpare  (08.09.16 17:08:04)
Sabah 8-8.30 kahvalti, ofiste :(
Oglen 1-1.30
Aksam en gec 7. 7'den sonra yemek yok. Gece 2,3' e kadar calisiyorsam bir kasarli tost icin bobregimi verecek gibi oluyorum. Ama sabah kostugum kilometrelere yazik.
  • shadowcat  (08.09.16 17:28:39)
7 8 arası 1 tane incir 9 gibi kahvaltı
14:00 15:00 arası yemek
kalan saatler çay, kahve, vs
  • tum haklari saklidir  (08.09.16 17:39:37)