Ne tür ekmek yiyorsunuz?

BEn normalde ekmek yemezdm, şu an kahvaltıda sdece yiyorum.

arada simit de alıyorum.

fırın olmadığı için marketten kapalı gıda alıyorum çavdar buğdaygibi farklı farklı ürünler.

2 ile 5 arasında değişiyor fiyatları.

Sizin var mı aldığınızbğendiğiniz ürün

unonun tam buğday ekmeği 5 liira v içinde çinko demir b12 bile vardı mesela.

5 gün dayanması lazım bir de.

poşette/ambalajda aldiginiz her urun katkilidir bence. o yüzden mumkun olduğunca günlük ekmek/sebze/meyve yemek daha iyi.

  • for the record  (08.09.16 15:22:21)
ekmek yemiyorum çevremdekiler de yavaş yaavş ekmekten uzaklaşıyorlar.

  • lazpalle  (08.09.16 15:43:11)
Ben de UNO'nun şu 5 liralık çok tahıllı ekmeğinden alıyorum, buzdolabında saklayınca birkaç hafta idare ediyor beni. Öteki türlü fırından birkaç günde bir ekmek almak belki daha mantıklı ama böylesi daha kolayıma geliyor.

  • chicha  (08.09.16 15:44:24)
ekmeği bırakalı 2 sene oldu

  • mirty  (08.09.16 15:48:59)
Normal ekmek alıp dilimlettiriyorum ve buzdolabına koyuyorum, 2 hafta gidiyor 1 ekmek.

  • va  (08.09.16 17:14:15)
En sağlıklısı bana kalırsa halk ekmeğin organik ekmeği. Onun da tadına alışmak biraz zor.
Ben pek ekmek yemiyorum. Bandırmalı yemeklerde bir tek.
Lezzet olarak da real'in alman çavdarı ekmeği çok lezzetli, ciabatta dan da müthiş sandviç oluyor.
  • petekpare  (08.09.16 17:28:04)