wireless sinyalini evin uzak noktasından almak istiyoruz

nasıl soracağımı bilmedim, böyle annelerin google'a sorması gibi soruyorum, wireless sinyal güçlendiriciler ya da menzil arttırıcılar var -evet tabi ki de baktım google'a :D - ama ben marka ve model sormak istiyorum. modem salonda, kuzenin odası ise evin diğer ucunda, hem laptopı hem de cep telefonu odasında wirelessi algılamıyor, ne alalım, nerden alalım?

yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

daha kolayi telefon kablosu alip modemi cekistirmek ama ? =p

  • lanc  (07.09.16 22:54:28)
www.webdenal.com

bu olabilir indirim varmış %32
  • pembe baytar  (07.09.16 23:33:45 ~ 23:33:56)
wireless router alırsanız işinizi görecektir. yani aslında bir arkadaş kabloyu çekiştirin demiş ama wireless router aldığınız zaman da yine kabloyla uzatmanız gerekecektir. aldığınız router ı modemden erişeceğiniz bir kabloya bağlayıp istediğiniz yere koyabilirsiniz. yani en azından evin bir ucundan diğerine kablo çekmektense biraz daha dışarı bir yere güzel bir anteni olan router sayesinde gayet iyi sinyal alabilirsiniz

  • entropee  (08.09.16 03:08:01)
Şu cevabı o kadar çok yazdım ki, ürünü satsam kâr ederdim. :D

Tp-link Wr710
  • pomknos  (08.09.16 03:23:02)
Tp kullanıyorum. Ev 130 m2 interneti komşudan kullanıyorum. Modem onda.
Çok memnunum.

  • balik kraker  (08.09.16 08:25:11)
@pembe: link ne yazık ki açılmıyor ama yine de tik attım :) uğraşmışsın sağolasın.

@lanc: onu ben de söyledim ama yoook yook yok dediler *rehab stayla* XD

diğer arkadaşlara da çok teşekkürler, bakacağız tp'ye.
  • pasp  (09.09.16 21:16:28)