[]

80'ler çocukları - lego klasik

80lerde çocukluk geçirmiş olanlar bilir o zamanlar klasik legolardan vardı. mesela yeşil zemin üzerine ev yapardık. pencere, kapı falan öyle parçaları olurdu. şimdiki gibi şekilli değildi daha basitti. şimdi o legolardan arıyorum ama bulamadım. her yerde yeni nesil legolardan var. elinde olup satmak isteyen var mı? ya da şurda bulursun diyen?
teşekkürler 
bundan biz de arıyorduk, adore oyuncak'a sorduk, bizde var dediydiler. sitesine baktım, hakikatten de varmış.

www.adoreoyuncak.com
  • evde liyakat kalmamis  (07.09.16 21:42:57 ~ 21:43:07) 
stokta yok diyor. ayrıca bunda o diğer parçalardan da var :/


  • sta  (07.09.16 23:14:32) 
bizim sorduğumuz mağazada da yoktu, o yüzden keko gibi gittik başka bişiy aldık. yakınınızdaki mağazalara sorun, yani eskiden olan kutu değil belli ama fena değil bu da bence :)


  • evde liyakat kalmamis  (08.09.16 09:59:42) 
yok mu hiç başka bir yerde gören? :/


  • sta  (08.09.16 22:34:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.