3 haftalık yavru kediye yuva arıyorum (Acil)

Geçen hafta işten çıkarken bir arabanın altında buldum. Yavru olmasına rağmen korkusuz(saf) ve insan canlısı olduğu için sokağa bırakıldığında ömrü maalesef uzun olmayacak bundan eminim.

Bulduğumdan beridir çalıştığım ofiste bakıyorum ancak haliyle iş ortamında kalıcı olarak barındırmam mümkün değil. Ben de evde sadece akşamları olan biri olarak kediyle ilgilenemeyeceğim için eve alamıyorum.

Görebileceğiniz herhalde en insan canlısı kedi yavrusundan bahsediyorum. Sürekli kendi kendine oyunlar bulan ve atlayan zıplayan bir yavru. Bakabilecek gönüllü birini arıyorum.

Moderasyon başlığı bir süre sabit tutabilirse çok sevinirim.

Lokasyon:İstanbul/Bakırköy

şehir bilgisi malesef ki önemli.

  • prodeq  (07.09.16 14:59:10)
bu kedicağız 3 haftalıktan büyük, bakım isteyecek kadar küçük değil bilginiz olsun.

  • devorgilla the gunslinger  (07.09.16 15:05:10)
Ben de yalnızca akşamları evde oluyorum ve kedimle alakalı hiçbir sorun yaşamıyoruz. Sabahları makul oranda birkaç öğünlük mama ve yeterli su takviyesi, yatacak yer ve birkaç oyuncak sağlayarak bakabilirsiniz. Kumunu temizlerseniz hatta mümkünse 2 kum kabı koyarsanız sorunsuz ve mutlu günler yaşarsınız.

3 ayın üzerinde gibi görüyorum bu bebeciği.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (07.09.16 15:05:37 ~ 15:06:34)
Arkadaşlar resmi yakından çektiğim için olduğundan büyük görünüyor. Boyutu hayli ufak. 3 haftalık bile olmayabilir hatta.

  • tendra van case  (07.09.16 15:16:56)
3 aylık kuru mama ve kedi kumu versem fikriniz değişir mi? 2 kedi besleyen arkadaşlarımın hepsi memnun ama sizi bu sorumluluğa zorlamakta ayrı bir eleştiri konusu olmalı. sonuçta herkesin sorumlulukları farklı. 15 gün memlekete falan gidiyorsanız olmaz o iş.
İnşallah imkanı olan bir hayırsever çıkar bu ilan için.

  • nickelbird  (07.09.16 16:59:37)
3 ay olmasa da 3 haftalık değil kesinlikle. Kulaklar kocaman, surat oturmaya başlamış.

1,5-2 aylık vardır. Tek problem vakit ayıramamanızsa yukarıda açıklamış bir arkadaş. Ama ille de yuva arıyorsanız haysevder@gmail.com'a mail atın aciliyet belirterek.
  • piremses  (07.09.16 17:13:13)