Bahis - futbol - bugün

Var mı gözünüze kestirdiğiniz bir şeyler?
Romanya'daki 2 maç fena gözülmüyor gibi.

canli en temizi olur bugun :)

  • kamyonsans  (07.09.16 14:23:08)
şöyle bir baktım da basketbol maçlar bile yaz döneminden dolayı riskli. bence bulaşmayın, cumartesi-pazar güzel bülten var o zaman devam edersiniz.

  • golgi aygıtı  (07.09.16 14:29:58)
bugün hiiiiiçbir şey yok. ben de bulaşmayacağım şahsen. romanya'daki iki maç neye göre fena gözükmüyor ayrıca? vasat altı dandik rumen takımları işte, kaldı ki lig maçı bile değil kupa maçı. hatta ve hatta lig kupası maçı. yani aşırı lüzumsuz, şampiyonun 100 bin euro falan aldığı bi organizasyon. as takımla mı çıkarlar, çıksalar ne yaparlar vs. kestirilebilecek gibi değil. ha maksat heyecan olsun, rastgele sallıcam dersen sen bilin.

  • der meister  (07.09.16 14:35:16)
Canlı imkanım olmayacak ve basketten anlamam.

@dm
11ler açıklanınca ucundan da olsa adını duyduğum topçular olabilir. Gündüzden bir iki analiz okursam bence kupa maçı da olsa bir şey yakalanabilir. Başka hiç maç yok çünkü ve benim kasamı bi yüzde 5-10 arası büyütmem lazım bugün. Veya ispanya maçlarından 1,5ü 3,5a gibi seçeneklere yönelmem gerekecek.
  • nigeo  (07.09.16 15:25:34)