İstanbul Ü. Öğrencisi Kedi Seven Bayan Kalacak Yer Arıyor

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul üniversitesine yeni başlayacak kedi sever bir bayan arkadaşım kalacak yer arıyor. Kalacak yer Üniversite cevresinde olabileceği gibi (fatih, cihangir) üsküdar'da da olabilir. Aynı zamanda halihazırda olan öğrenci evlerine 2. 3. ya da 4. olarak katılabilir.

Kendisi aslında şile'de oturuyor ve çalışmakta, yol uzak olduğu ıcın istanbulda bir yer arıyor. Evi çok fazla kullanmayacak. bu da not dusulsun lutfen.

Okul 19'unda başlayacağı ve acil oldugu icin modlardan ricam biraz üstte kalması.

Teşekkürler.

not: kedi sever dedim ama kızın kedisi yok, sadece kedi seviyor :)

Sen orda mısın?)

  • anonymice  (07.09.16 11:14:37)
Kediyi duyurunun ilgi çekmesi için kullandım:)

  • anonymice  (07.09.16 11:23:53)
Daha fazla detay vermelisin . Mesela bütçesi ne kadar , sigara - alkol kullanıyor mu , kaldığı evde diğer arkadaşlarına misafir gelirse tutumu nasıl olur , kendi misafiri gelicek mi , eşyalı mı eşyasız mı ev arıyor , dini - siyasi - hayat görüşü farklı olan biriyle de kalabilir mi , vs vs ...

  • iwasbornonamountainside  (07.09.16 11:26:09)
@ı was
Hocam bir talip çıksinda onlar aralarında konuşur diye dusunuyorum

  • anonymice  (07.09.16 11:27:20)
merhabalar, üsküdarda oturuyorum, ev arkadaşı arıyorum ben de. 1450 lira kira ve 80 tl aidat var. ev bakımlı gayet iyi durumda fotograf paylaşabilirim. iletişim için mail adresi tel vs paylaşabilir misiniz?

  • selluka87  (11.09.16 03:03:08)