yurt dışından biri ile skype iş görüşmesi ve sakal kesme :)

başlık biraz garip oldu farkındayım. şimdi yurt dışından abd'li bir firma ile iş mülakatım olacak. ya skype ya da telefon ile. adam bugün ya da yarın haber verecek hangisi olacağını. bende de biraz kirli sakal var. normalde keserdim ama 3 haftadır falan kesmiyorum, öyle çok uzun değil yine de. şimdi bu görüşme için sakalları keseyim mi sizce? şu an çalıştığım ofiste bir şey demiyorlar sakal işine.

Sakallı ve sakalsız ifşa yapın karar verelim :)

  • nuka cola  (06.09.16 19:24:09)
tipe bağlı ama %99 kesin derim.

  • kurnaz  (06.09.16 19:25:23)
sakalsızken sorun olmaz ama sakal varken sorun çıkma ihtimali %50
göze almaya değmez bence

  • tum haklari saklidir  (06.09.16 19:31:43)
ya şöyle, sakalın çok yakıştığını söyleyemem açıkcası. hatta bakımsız biraz :/ millet yakışmış demişti ama kesecem galiba görüşme için. (hiç içimden gelmese de) alıp almayacakları belli değil çünkü. vize mize işlemlerinden cayabilirler hatta.

kahrolsun bağzı şeyler.
  • little big man  (06.09.16 19:39:23)
kesin kesin o zaman, zyoksa klasik ortadoğulu adam olursunuz.

aradaki fark
www.hotflick.net

www.imdb.com
  • kurnaz  (06.09.16 19:41:41 ~ 19:41:52)
skype'da gorusunce de illa goruntu acilacak diye bir kural yok. o yuzden kesersin ve goruntu de acilmazsa bo$a gitmis olur ^^

riske atma bence abd diyorsun i$ gorusmesi diyorsun her turlu negatif etki yaratabilecek seyi ortadan kaldirmaya bakmali
  • jedilance  (06.09.16 19:46:41)
abi sakal yakışıyo desen bi düşünürdüm de, yakışmıyo diyosun zaten kes gitsin. yüzün gözün açılır :D

  • ghilleinthemist  (06.09.16 19:48:42)
Kes kes

  • thunderlips  (06.09.16 19:54:22)
üniversiteden sonra 3 hafta süreli hiç bırakmamıştım. 2 sene falan oldu işte. neyse, adam bir haber etsin telefonla mı arayacak skype mı yapacağız o zaman bakarız. skype derse de görüntülü mü diye sorayım mı? ona göre sakalları kesecem falan :D

p.s: lanet olsun prezantabl kavramını buluna.
  • little big man  (06.09.16 19:55:48)
baktığında 3 haftadır kesilmemiş gibi görünüyorsa kötü. trim yap, düzelt. temiz dursun. hipsterlar gibi.

  • sttc  (06.09.16 19:56:20)
İş görüşmesini yaptınız ve olmadı diyelim. Hep kafanızda ulan sakalı kesmedim diye mi oldu diye soru işareti kalacak gibi cevaplarınızdan anladığım kadarıyla. Sırf bu sebepten kesin içiniz rahat olsun.

  • nuka cola  (07.09.16 07:54:22)
dün gece saat 11'de kestim sakalı. adam gece 1'de mail atmış telefon görüşmesi yapacağız diye :/ neyse iyi oldu sakalları kestiğim yine bayram geliyordu gerçi :)

  • little big man  (08.09.16 20:42:35)
bu arada adam ile bugün 18:30'da görüşmeyi yaptık. yarım saat kadar konuşmuşuz hiç farketmedim. nasıl geçtiği hakkında da bir fikrim yok. bir sonraki mülakat hiring manager ile olacak dedi olacaksa eğer.

konuşurken biraz heyecan yaptım. adam sorun var mı diyince çok soru soramadım. hadi hayırlısı.
  • little big man  (08.09.16 20:45:14)