bir yurt dışı telefon görüşmesi sorusu

selamlar,

şimdi bir iş ilanı mülakatı için amerika'dan beni arayacaklar. California'dan. hattım turkcell. normalde abd içinde birini aradığında her iki taraftanda ücret alınıyor. adam benim turkcell hattımı aradığında benden bir kesinti olacak mı? hat kontörlü kesilmesin sonra görüşme :)

p.s: daha önce italya'dan bir head hunter linkedin'den bulup aramıştı beni gizli numaradan. gizli numaradan arayınce benden gitmiyormuş galiba öyle demişti ama tr'deki prosedürü bilmiyor olabilir.

Yok sizden niye gitsin onlar ariyor disardan. Surekli farkli ulkelerle gorusme yapmisimdir hic birinde benden dakika vs gitmedi.

  • England  (06.09.16 19:44:04)
türkiye sınırları içindeysen senden bir ücret alınmaz.

  • mr.goodcat  (06.09.16 19:44:35)