Böcek sandığınız şeyler var mı?

Böcek potansiyeli olan bir ortamdayım, atletin etiketini arada böcek sanıp duruyorum, sizin de böyle düzenli huylandığınız, şeyler/anlar oluyor mu?

şu hallere düşeniniz var mı?
www.youtube.com

Böceklerden korktuğum için yakın zamanda evde falan görmüşsem herhangi bir karaltıyı böcek zannedebiliyorum.

  • sesee  (06.09.16 18:56:18)
ruzgarda sacim enseme ya da boynuma degince bocek yuruyor gibi oluyor. cinleniyorum.

  • nax  (06.09.16 19:03:09)
Üçlü priz

  • hasmetizm 2046  (06.09.16 19:15:30)
hani duvarda bazen izler olur ya ne zaman nasıl oluştuğu belli olmayan küçücük izler. Hani gün için de bilirsin orda bir iz bişi var sorun yok.

gece olur ışık öyle bir yansır ki, sen de bir boşluk anında anlık olarak "o ne ya?" dersin. ahan da onlar bazen beni yanıltıyor :D
  • qazaqwsx  (06.09.16 19:17:57)
oluyor tabii ki aynı şeylerden ben de irkiliyorum.

bir keresinde sokakta kızarkadaşımla yürürken baktım bacağımda bir şeyler hareket ediyor. kocamann bir şey bir de. yavaşça iniyor aşağı pantolondan bende ana avrat sövüyorum bu sırada. o indikçe korkum artıyor, sövgüler artıyor. içimden fare filan diyorum o kadar büyük çünkü...

bende son allah ne verdiyse salladım bacağımı karşı kaldırıma gitti siyah siyah...

abi çorap çıktı. pantolonu çıkarırken kaçmış içine. ben hareket ettikçe hareket etmiş... çok tırsmıştım...
  • kurnaz  (06.09.16 19:32:44 ~ 19:33:24)