Tek gecelik iliski sonrasi bunalimi

Herkese merhaba;

Hayatimda uzun zamandir savastigim problemlerim var. Nedenini bilmedigim halde bir kac aydir libidom fazlaca artti. Bunun psikolojik olarak yipranmama bagliyorum. Son bir kac aydirda fazlaca tek gecelik iliski yasamaya basladim. Her defasindan sonra uyanip bir daha gorusmemek uzere ayrildigimiz andan itibaren bir kac gun boyunca kendimi cok yipranmis ve bunalimda gibi hissediyorum. Bu ortalama 4-7 gun suruyor. Bu sizlere oluyor mu arkadaslar ve bunun ustesinden nasil geliyorsunuz?

Not:erkegim

Kaç gece sürerse sürsün ilişki dediğin şey yıpratıcıdır.

Üstelik daha kısa süreli olması daha az mutluluk paylaşımı ve daha az destek anlamına gelir ki, bence bu açıdan yıpranmak doğal.
  • tum haklari saklidir  (06.09.16 11:43:03)
Tek gecelik ilişki yaşadığı için mutsuz olan erkek, kadınlar kendini iyi hissetsin diye çekilmiş kıytırık filmlerde uydurulmuş bir tipleme. Kendini şartlama böyle şeylere.

  • arnold schwarzeneger  (06.09.16 12:56:16)
niyetinle alakalı bu. an'da kalabilip, sadece işin zevkine odaklanan biri olsaydın bu sorun olmazdı. ama senin tek gecelik ilişkilere yönelme niyetinin, insanların bunalıp esrara, eroine, alkole yönelmesinden farkı yok gibi. haliyle iş işten geçtikten sonra "tatmin olamadığını" görüp aynı çemberi devam ettiriyorsun. ve o ilişkiler de tüketime giriyor.

  • matrix  (06.09.16 18:05:14)