[]

Erdek'te otel tavsiyesi

Selamlar, bayramdan sonra 10 gün kadar Erdek'te olacağım. Güzel, temiz ve mümkünse denize sıfır bir otel tavsiyesi arıyorum. Çok abartı olmadıkça fiyat önemli değil. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler


 
denize sıfır istiyorsan evvela sahil bandında bir otel tercih etmelisin. (ali haydar sarı sahil bandı) irs2.4sqi.net

erdek'te çoğu otel zaten hizmet kalitesi ve fiyat olarak aynı (orta) ayardadır.

illa bir isim istiyorsan belgin oteli önerebilirim. hem çarşı merkezine yürüme mesafesi fazla değildir hem akşam yemekleri güzeldir.

ha çarşı merkezine daha yakın oteller de var senin tercihin.lakin erdeğin denizi çarşı istikametine değil de diğer istikamete (sahil bandının ortalarına ve sonlarına) doğru daha güzelleşir. iyi tatiller.
  • begegnungen  (07.09.16 08:29:00 ~ 08:30:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.