çevremde bir sürü bekar insan var ama kimse birbirini beğenmiyor

sizin karşı cinste aradığınız en önemli kriter nedir?

ben beğenilmeyen tarafım. Boşverelim özellikleri. :D

  • pomknos  (05.09.16 22:42:05)
Güzellik + karakter

  • dissendium  (05.09.16 22:43:59)
Yurtdışına çıkalım mı dediğimde, ya annemler izin vermezler dememesi.

  • storax  (05.09.16 22:47:13)
samimiyet
masumiyet
saflık
  • kirazıseviyorum  (05.09.16 22:50:05)
bence karsi cins lafi yerine partner terimi daha uygun ama hadi onu gecelim, sorunuzu cevaplayayim, yalniz degilim aradigimi buldum, buldugum insanin fiziksel gorunusunu begeniyorum, ozellikle aradigim belli fiziksel ozellikler vardi, bu ozellikleri tasiyor. bilgili ve vicdanli olmasini begeniyorum. kulturlu, medeni ve latif bir insan. beraber gulebilmek ve birbirine her zaman sygili olabilmek cok onemli. birbirimize denk olmamizi seviyorum, farkli ozelliklerimizle birbirimizi tamamliyoruz, boylece herhangi bir dusunce ve/veya duygu gereksiz agirlik kazanmiyor. siz kendinizi tanirsaniz, nasil bir insan istediginizi nasil bir insan tarafindan istenebileceginizi yavas yavas kesfedersiniz. geriye kalan tek sey bu sansli insani bulmak.

  • mavicorap  (05.09.16 22:51:41)
güzel olsun, iyi biri olsun, çirkef olmasın. yanında rahat olabileyim, huzur duyabileyim. kasıntı bi ilişkimiz olmasın.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (05.09.16 22:51:50)
Özgüven, sosyallik ve iyiniyet.

  • cabiday  (05.09.16 22:52:27)
Akil, fikir, empati, sempati
Bir suru sey var da, sahip olmasi kolay seyler, akilli ve anlayisli her insanda vardir heralde boyle seyler

  • tum haklari saklidir  (05.09.16 22:54:43)
kitap okusun ( aşk vs değil de arastirma , genel kültür vb. tarzında), kanaatkar olsun, sabah kadinlarin ekran basina toplandigi tv programlarini izlemesin .

  • 1adam  (05.09.16 22:55:11)
güzel huy, fizik, yüz, ayak başta gelir. bunlardan birinin eksikliği büyük sıkıntı. gerisi konuşulur, anlaşılır. bunlara zeka da eklenebilir aslında ama ben de çok akıllı sayılmam, o yüzden "güzel huy" bu anlamda yeterli olabilir diye tahmin ediyorum.

bi de şu "sen kimsin ki bunları bekliyosun" mevzuu hakkında siz değerli duyurucularla çok değerli görüşlerimi paylaşmak ve halkımızı aydınlatmak isterim.

kardeşim ben istediğim şeyi arzulamakta, istemekte özgürüm. belki 170 kiloyum, belki sigim üç santim, belki altıma sçıyorum, belki iq'm deniz seviyesinde. bu benim güzel bi şey engelleme hakkımı elimden almıyor. herkes güzeli, iyiyi ister. istemiyorsa toktur. standartların uyuşmaması ve yalnızlık benim kendi düşüneceğim şey. böyle şeyler yazınca "hıı sen sanki çok yakışıklısın :S :S" diyenlere acayip kızıyorum o yüzden. lan ben bunu istiyorum, sana ne. kaldı ki benim taptığım sevgilim için "abi yannış anlama ama güzel değil ki bu kız yav" diyen arkadaşım oldu amk. bunlar "bi yere kadar" göreceli kavramlar.

o yüzden çok da uçmamak, kendini bilmek kaydıyla daha iyiyi ve güzeli istemekte sakınca görmüyorum. tüm sevgililerimi çok sevdim, zaten sevmesem en başta birlikte olmam. bu süreçte hiçbi zaman kendimi onların dengi görmedim açıkçası. ben "eli tipi düzgün hoş çocuk" olurdum en fazla, onlar ise benim için ilaheydi. SeVDiM Mi TaM SeVeRiM... hah işte bu yüzden şeyapmayın, isteyin ve hatta mümkünse istediğiniz şey için çaba sarf edin. "bana ne lan o çaba sarf etsin" diyosanız o da olur, heyt be.

ha tabii ben bu kafa yapısıyla son yıllarda hiçbi numara yapamadım, 22 yaşındayım ve 4 yıldır mehtaba tek kürekle çıkıyorum ama doğrusunu isterseniz bu süreçte "hıı güzel değilmiş" deyip reddettiğim biri de olmadı yani, direkt kimse yürümedi. o yüzden belki bulduğunu mukmuklamak da faydalı olabilir uzun vadede, bilmiyorum.

saygılarımla. iyi akşamlar.

"yalnızca ulaşabileceğini bildiği şeyleri arzulayan kişi, aslında arzulamıyor da elindekiyle yetiniyordur. korkak orospu çocuğu."

sir winston churchill
  • der meister  (05.09.16 22:58:53 ~ 23:02:15)
Dik omuz dar ve şekilli kalça ve beni taşıyabilmesi. Kaldırıp üç adım öteye koyabilse yeter.

  • kargn  (05.09.16 22:59:15)
valla ne çok istiyormuşsunuz öyle, yok işte. bulun birini iyi kötü demeyin, baş göz edelim sizi de. herkese hayırlı geceler rüyanızda bulursunuz inşAllah aradığınız özelliklerdeki partneri.
bu arada bol parası olsun diyen hiç çıkmamış.

  • for day to break  (05.09.16 22:59:15)
Zeki olsun ama zekasını onu bunu ezmek için kullanmasın. Kendini beğenmiş adamlar çekilmez...

  • lithu  (05.09.16 23:01:30)
madem o kadar çok bekar insan var çevrende, profillerini paylaş da belki biz beğeniriz aralarından birilerini :)

  • matrix  (05.09.16 23:02:44 ~ 23:02:56)
gönül çarptı mı kriter falan kalmaz kriteri olan insan mutluluğu zor yakalar.

  • basond  (05.09.16 23:03:15)
zeki, mütevazi, samimi

  • jonestown  (05.09.16 23:06:58)
Sorunun özeti: İsmail YK stayla... youtu.be

En önemli kriter, meslek.. (napim?!)
  • lcha  (05.09.16 23:10:47 ~ 23:11:31)
Benim en eleyici kriterim sigara oluyor. Kokusu baya rahatsız ediyor.

Sigara olmasın ama alkol kullanan biri olsun deyince çevremde kimse kalmıyor.
Birde ormancı olsun gang atsın istiyorum , ormancı gang atmak zorunda mı diye diretenler oluyor, katlanamıyorum.
  • bnmzz  (05.09.16 23:29:11)
Zeki olsun, zekasını onu bunu ezmek için kullansın. Sonra gelsin yiyorsa beni ezsin. Ezebiliyorsa olur bu iş.

  • baba jo  (05.09.16 23:29:22)
Basond +1

  • petekpare  (06.09.16 00:40:26)
kalbiyle sevsin.

  • matrix  (06.09.16 03:25:15)
herkes biraz hoşgörülü olsa aslında ortada hiç sorun kalmıycak ama günümüzde kimse kimseyi tanımayı bırak yüzünü görmek istemiyor. samimiyet, özgüven ve sorumluluk.

  • bardakigüneşgözlüğü  (06.09.16 03:32:08)
sevmesi

  • yuvarlanantencereninkapagi  (06.09.16 03:59:19)
1. Güzellik. Özellikle yüz güzelliği en önem verdiğim nokta.
2. Saf kalpli ve zeki olması.
3. Ürkek olması.
  • Golden Ratio  (06.09.16 04:08:50)
Güzel olması, uğraştırmaması.

  • arnold schwarzeneger  (06.09.16 10:32:08)
karakter.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (06.09.16 10:53:14)
Güzelliğe önem vermemesi.

  • mandalina kokusu  (06.09.16 10:58:53)