kira artışı üfe tüfe

ev sahibi %10 zam demiş. ben de oha dedim. sözleşmede üfe ve tüfenin ortalaması alınır yazmış. normalde temmuzda arttırmamız lazımdı gözden kaçmış. internetten bakıyorum ama kafam karıştı. şimdi bize en fazla % kaç zam yapabilir? ben yüzde 6 gibi bişey buldum doğru mudur?

www.kpmgvergi.com

yüzde 5-6

  • basond  (05.09.16 22:47:31)
dogrudur. normalde tüfe yazılır sadece ama bu arkadas kendi eliyle kendine tuzak kurmuş şimdi yırtmaya çalışıyor.
%6'ya zorlayın.

  • 507  (05.09.16 22:49:12)
Uretici Fiyat Endeksi degil de bence Tuketici Fiyat Endeksi lazim size yani tufe oluyor. ona gore.

  • idexo  (06.09.16 00:17:02)
Geçen sene aynı şeyi ben de sordum genelde ev sahibinin istediği oluyor mahkemelik olmak istemiyorsanız.

  • cokdertliyimsozluk  (06.09.16 21:01:24)