Mil Kartları?

Ayda 1 almanya-türkiye gidiş geliş uçak bileti alıyoruz erkek arkadaşım için.
3-4 ayda bir kendime alıyorum yine almanya için.
Bunun dışında bir de yılda 2 kez bir avrupa şehrine iş gezisi oluyor.

Yani çeşitli sebeplerden kendi adıma yada başkasının adına sürekli yurtdışı bileti alıyorum. E o zaman mil kazandıran bir kredi kartı alalım bir kere bile olsa bedava uçsak kardır diye düşündüm.

Araştırınca bana en mantıklı teb bonusun mil programı gibi geldi ama bu işlerden de pek anlamadığım için bir bilen vardır diye buraya sormak istedim.
Benim şartlarımda en mantıklı kart hangisidir?

Yada sizin kullandıklarınız varsa hangisine yanaşalım hangisinden uzak duralım?

Genelde thy ile ucuyorsaniz garanti shop and miles alabilirsiniz.

Pegasusla ucuyorsaniz ing pegasus fena degil. Alisverislerden cok vermese de checkin falan yapinca 5 10 lira, pegasustan bilet alinca 2 kat paun falan veriyor. Alisverisi de karttan yaparsaniz yilda 1-2 bilet alirsiniz rahat.

Ykb adios kart eskisi gibi degil.

Teb'i bilemedim hic.
  • brkylmz  (05.09.16 21:54:09)