Honda Civic Kullananlar

Ne kadar gaz kaldığını nasıl ölçüyorsunuz, brc yazan bi yuvarlak var, etrafında 5 6 tane ışık var, tl, metreküp vs cinsinden, ya da şu kadar km gider tarzında hesap kitap yapabiliyor musunuz?

Depoyu fulleyip km'yi sıfırlaycaksın. Bir depo harcayıp bakacaksın kaç km gitti diye. Bunun honda civicle felan ne ilgisi var . Ben mi anlamadım soruyu. Benim araç mesela bir depo ile 300-320 arası yapıyor (audi a3). Kendimi ona göre ayarlıyorum. LPG göstergesine bakmıyorum bile.

  • Godless  (05.09.16 18:09:12)
O şekilde ölçebilecek durumda değilim, arabayı sürekli kullanmıyorum bazen evde bırakıyorum, bir depo ne kadar alıyor onu bile bilmiyorum, benzer araç kullananların 3 aşağı 5 yukarısı bilgisi vardıt diye umuyorum.

  • tum haklari saklidir  (05.09.16 18:11:02)
Göstergeleri filan soruyorsan tüp orjinal değilse göstermez onlar. İlla bi fullemek gerek

  • infernalcadre  (05.09.16 19:45:08)
orijinal her şey, fabrika çıkışlı hali

  • tum haklari saklidir  (05.09.16 20:08:00)