2000 tl'ye kadar telefon tavsiyesi

merhaba. note 5 var aklımda ancak tek sıkıntısı şarj gibi görünüyor. acaba çok mu kötü? onun dışında tasarım, kalem, geniş ekran, donanım ve ekran kalitesiyle çok güzel duruyor dışardan bakıldığında. paralel ithalat 1900 tl'ye bulunabiliyor.

buna alternatif olarak note 4 var. şarjı daha iyi galiba. sd kartla işim yok. ancak note 5'in kalemi ve akıcılığı daha iyi diye duydum.

bunlar dışında tavsiye de alabilirim tabi. hadi bi el atın millet bi telefon alalım bana :)

iphone se

  • gkhT  (05.09.16 16:43:54)
note 4 al. ama yanında powerbank al. pil omru cok s.kko.

pil omru dısında ideal telefon note 4 tur.
  • anonymice  (05.09.16 16:45:03)
küçük ekran olmaz hocam ya 5.5 inc lg g3 kullanıyordum alıştım ona. s7'ye baktım, 2150 tl fiyatı var ama ekran 5.1 diye tereddüt ediyorum o derece.

  • dont judge me mom  (05.09.16 16:46:32)
android ve büyük ekran takıntın yoksa iphone se diyorum ben de.

  • teritori  (05.09.16 16:46:52)
hmmm. ben note 4'ü note 5'e pil ömrü yeterlidir diye terih edecektim aslında ama onun da mı pili dayanmıyor?

  • dont judge me mom  (05.09.16 16:47:26)
Hocam note 4 al
Ufacik bir aparat var yaninda yedek batarya tasiyorsun
Bittigi yerde sak degisiyor
Kabloyla vs ugrasmiyorsun
Tavsiyem samsung s5 daha ucuz dayanikli
Kalem yok ama
  • kingcyrax  (05.09.16 16:51:25)
www.hepsiburada.com

1726 tl samsung tr garantili. aslında fena değil gerçekten. darbeye karşı baya dayanıklı olduğunu da okudum.

www.hepsiburada.com

yalnız bunun da tasarım güzel be :) 200 tl daha pahalı ve ithalatçı garantili
  • dont judge me mom  (05.09.16 16:58:50)
oneplus'ı da bi inceleyim

  • dont judge me mom  (05.09.16 17:26:26)
nexus 6p derdim normalde ama artık nexus ismiyle telefon ürettirmeyeceğini açıklayan google ekim ayında pixel (5 inç) ve pixel xl (5.5 inç) isimli iki model tanıtacak (üretici htc) pixel xl bence canavar gibi telefon olur, bekleyip ona bakabilirsiniz.

  • weeping guitar  (05.09.16 17:30:55)
hocam yeni tanıtılan telefon 3 civarı olur heralde.bir de çıktı buraya geldi biz de aldık derken sene sonuna yaklaşır heralde o iş.

  • dont judge me mom  (05.09.16 17:35:50)
note 5 i gönül rahatlığıyla alabilirsin...şarj sıkıntısının olduğunu kim söyledi sana

  • KingDagos  (05.09.16 18:01:00)
forumlarda yazılanları okudum işte biraz. bir de kullanan bir arkadaş aynısını söyledi.

  • dont judge me mom  (05.09.16 19:52:05)