Pegasustan nasıl bilet alıyorsunuz yaw?

Tarihi seçtim, ekstra hizmet istemeyip ödemeye geçmek istiyorum direkt ama olmuyor amk.

mobil uygulamadan alsana daha kısa sürüyor

  • cekilmis gayfe  (05.09.16 16:09:14)
en altta "üye olmadan devam et" gibi bir buton var kırmızı renkli. ona basıyorsun.

  • sir gawain  (05.09.16 16:09:24)
basıyorum olmuyor, koltuk seçmicem yemek istemiyorum ek bagaj istemiyorum, koltuk seçimi açılamıyor bir türlü gerçi site de mi sorun nedir. mobil siteden denedim orda da +20 kg ek bagajlı seçenek yok. ne boktan iş ya bilet almadan rezilliğe giriş yapıyoruz. tşk.

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (05.09.16 16:14:03)
bugun yaptıkları kampanya dolayısı ile site komple iptal gibi duruyor. linkteki yerdende bilet alamıyorum sabahtan beri. ulaşılamıyor karşı bilgisayara diyor:/

www.flypgs.com
  • eja  (05.09.16 16:15:49)
ya ben de o kampanyadan faydalanmak istiyorum ama olmuyor. bilet seçimi yapabiliyorum ama ödeme kısmına geçemiyorum bir türlü.

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (05.09.16 16:19:05)
reklam engelleyici varsa kapatıp tekrar deneyin. bazen sitenin çalışmasına engel oluyorlar.

  • inheritance  (05.09.16 16:23:03)
sitede sorun var sabahtan beri, kampanyadan dolayı yüklendiler sanırım.

  • piremses  (05.09.16 16:26:20)