ikea evimizin herşeyi

arkadaşlar düzenli olarak ders çalışmam gerek fakat sandalyem paralandı,ikeanın verner denen sandalyelerinden bir tanıdık ofisine almıştı denemiştim bende çok rahattı o günden beri içimde kaldı alıcam şimdi ama babamı ikeaya gitmeye ikna edemiorum arabayı bende götüremem bu sandalyeyi nasıl alıcamda getiricem kız başıma ?

sadalye öyle acık halde tasınmıyor ki. ikea da her şey kutulanmış şeklide biliyorsun. al kutuyu kolunun altına, atla bir taksiye evdesin..

p.s: ikea olmasaydı ne yapardık, bilmem..
  • gazozbaloncugu  (06.12.09 19:21:06)
İkea'da pahalıdır. Modoko'ya giderken sağlı sollu bir sürü sandalyeci var.

  • pass  (06.12.09 20:35:40)
3 sene önce ofisimdeki sandalyeleri bunlarla değiştirdim. şu ana kadar en ufak bir problem yaşamadım.

  • audionaut  (06.12.09 21:00:57)
o kesin ufacık bir kutudadır, git bak. dert etme taşırsın bence.

  • thefirstfbli  (06.12.09 21:31:11)
3 sene iyi dayanmış sevindim bostancıdayım ümraniyeden taksi ne kadr tutar acaba 139 tl fiyatı ii geldi bana kitlendim zaten alıcam :)

  • scissors  (06.12.09 21:36:00)
bende 2 seneyi geçti, bu sandalyenin siyahını kullanıyorum. çok rahat bişecik de olmadı henüz.

bence taksiyle gitme otobüs falan kullan ben de çok büyük olcağını zannetmiyorum bunun kutusunun.
  • beyimsiz  (06.12.09 21:44:16)
ya bu o kadar küçük kutudaysa parça pinçik o zaman,evde ne olması gerekio montaj için onları da mı alıcaz o zaman?

  • scissors  (06.12.09 21:50:34 ~ 21:51:08)
şöyle ki işte üst-alt koltuk, bacak kısmı ayrık oluyo zaten sen birleştiriyosun, kol kısımları ve vidalar var. vidaları sıkmak için aklıma gelmiyo şimdi bi tane alet var o da kutunun içinde. nasıl yapılacağı da kutunun içinde var zaten ayrıntılı olarak yazılmış çizilmiş.

yani senin ekstra bi alet edevat almana gerek yok. her şey içinde.
  • beyimsiz  (06.12.09 21:59:39)