bu kesinlikle hayatıma değer kattı dediğiniz neler var?

bunu yapmaya başladıktan sonra size fiziksel veya ruhsal olarak sizi iyi gelen, yaşam kalitenizi arttırdığını düşündüğünüz neler var?

Canavar gibi bir bisiklet aldım, haftada birkaç gün sahilde sürmeye başladım. Hem fiziksel hem ruhsal olarak daha iyi hissediyorum.

  • chicha  (05.09.16 13:50:41)
uyku apnesi ameliyatı oldum, uyku kalitem ve buna paralel olarak hayat kalitem arttı. kilo vermeye başladım. süper bişiy.

  • animalman  (05.09.16 13:51:47)
- ABD'ye gitmem ingilizce konuşabilme seviyem bakımından bana çok değer katmıştır.

- Seboreik dermatit hastalığıma (geçici de olsa) çözüm sağladığı için H&S Intensive Treatment katkı sağladı.

- Araba almıştım 4 yıl önce. Bence istediğin yere daha rahat gidebilmek açısından değer kattı.
  • himmet dayi  (05.09.16 13:53:39)
  • arnold schwarzeneger  (05.09.16 13:53:43)
uyku apnesi cihazı kullanmaya basladım. 12 ye kadar kalkamayan gun ıcınde uyuklayan ben 7.30 da zınk diye kalkmaya basladım, kilo verdim.

  • anonymice  (05.09.16 13:53:55)
şekeri azaltmak, sağlıksız yememek. that sugar film etkili olmuştu.

  • nathanieltroy  (05.09.16 13:54:11)
zayıflamak........

ve tabii ki karbon kadro yol bisikleti. bu dünyaya ait hissetmiyorum kendimi onun üstündeyken. inanılmaz bir duygu.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (05.09.16 13:58:39)
bunu en net lazerle göz ameliyatı olduğumda hissetmiştim.

  • weeping guitar  (05.09.16 14:03:56)
Çok şey var. Ama sırasıyla yazayım;

-Sigara ve alkolü bırakmak.
-Şekeri ve kafeini bırakmak
-Nofap'e başlamak.
-Yeni bir dil ve yeni şeyler öğrenmeye başlamak.
-Klişe olacak ama hatalarım için kendimi suçlamak yerine nerede hata yaptığımı analiz edip, ders almaya başlamak.

Tüm bunlardan sonra hayatıma yeniden başlamış gibi hissediyorum. Eskiden sahip anksiyete ve kaygı bozukluğu ayrıca migren şikayetlerim neredeyse sıfıra indi.
  • kaledekiyalnizlik  (05.09.16 14:04:37)
Bisiklet almak ve her gün 15 20 km sürmek

  • mutlusismankedi2015  (05.09.16 14:07:51)
motosiklet

  • jimicik  (05.09.16 14:33:16)
- ABD'ye gidip 6 ay kalmak.. Hem ozguvenimi arttirdi hem de ingilizcemin gelismesini sagladi.

- Tenise baslamak.. Hem terapi gibi geliyor hem de fazla kilolarimdan kurtulmama epey yardimci oldu.

-internet uzerinden bahis oynmaya baslamak. Arkadasim sagolsun 8 sene once kendisinin tavsiyesiyle baslamistim.. Epey para kazandim, su an bir nebze rahat yasayip, asagi yukari istedigim seylerin hepsine sahipsem ve kendi isimi o kadar da sallamiyorsam bunun etkisi yadsinamaz.

-Gundemi takip etmeyyi birakmak.. Ha mdeniyetin icinde yasadigim icin elbet haberdar oluyorum neler olup bittiginden ama hem yarak kurek seyleri takip etmek icin harcayacagim zamanda kendimi gelistirecek baska seylere vakit ayiriyorum hem de olanlari genelde sonradan ogrendigimden canim sikilmamis oluyor.
  • mirandaiam  (05.09.16 14:41:48 ~ 14:44:29)
saba makamı

  • for day to break  (05.09.16 14:50:31)
psikolog , türk insanı için gayet şımarıkça bulunan bir eylem ama kendinizle ilgili çok fazla sorunuz çelişkiniz varsa size faydası oluyor , kafa berraklaşıyor.

  • bonifas  (05.09.16 20:33:26)
amazon kindle
bisiklet
pomodoro tekniği
that sugar film adlı belgesel/film
  • kaledekiyalnizlik  (10.04.17 10:46:08)