Havlusuz kurulanmak, yeni havlu almak?

Yaklaşık 5 gün havlusuzum, havlu olmadan kurulanmak makul gelmiyor, sizin fikriniz nedir?
5 günlüğüne yeni havlu almamak için direnir miydiniz?

Direnirim almam 5 gün için

  • gozu acik sevisen yahudi  (04.09.16 23:49:43)
hocam mecbur kaldıysen ve yanında yedek giysi varsa, emici olan bir iki parçayı seç, onunla idare et bulamıyacaksan. başta türlü olmaz. yada üstünden çıkardıın atlet tişörtfalan onlarla kurulanıp direk makinaya atıp yıkayacaksın.

  • killerbee  (04.09.16 23:49:51)
zaten alacağın havlu da kurulamayacak seni. diren gitsin

  • cekilmis gayfe  (04.09.16 23:51:04)
Abi koca galakside havlusuz kalmaktan kötü ne olabilir? Belki vogon şiiri.. Belki..

  • kargn  (04.09.16 23:57:11)
@kargn gönderme <3

ben hayatta para verip almam, aşırı cimriyim. :/ zaten hava sıcak ne gereği var.
  • nice tnetennba  (04.09.16 23:58:35)
Buyuk havlu degil de sac/yuz havlusu boyunda bir sey alabilirsin.

Onun disinda dustan sonra ciplak bi sekilde yatip kuruyabilecek bir yerdeysen ve kuruyacak kadar vaktin varsa almasan da olur.
  • kuehles blondes  (05.09.16 00:01:10)
@kuehles blondes duş ile yatağım arasında 2 kamera var, giyinmeden çıkamam

  • tum haklari saklidir  (05.09.16 00:03:38)
Nasi bi yer orasi ya :/
O zaman kucuk de olsa bir tane edin diyorum, mantar filan olur ayagin, baska taraflarin.
Sac kurutma makinesi varsa yine havlusuz idare edersin.
  • kuehles blondes  (05.09.16 00:05:21)
soruyu anlamadım bile. ben mi bir şey kaçırıyorum. havlun yoksa alırsın neden almıyorsun :/

  • qazaqwsx  (05.09.16 00:06:06)
5 gün az değil. Bence almalısın. Sonra çöpe atacak değilsin, kullanmaya devam edersin işte.

  • manuel mandalina  (05.09.16 00:15:16)
Qazaqwsx +1 havlu bu sonuçta. Sadece 1 tane kotamiz var daha fazlasını alamayiz diye bir şey yok ki. İlerde de kullanirsiniz. Pahali bir şey de değil üstelik.

  • fraise  (05.09.16 00:18:01)
Allah aşkına 20₺ bişey yüz havlusu al bari ne olacak

  • powerpufgirl  (05.09.16 00:36:10)
Ben olsam ne olur ne olmaz alırım. Bir mantar türü var vücutta, nemi çok seviyor. Belden yukarısında çıkıyor ve ufak ufak beyaz leke olarak kalıyor. Yayılabiliyor da. Bende oldu ve doktor bana ıslak durmamamı, banyodan sonra mutlaka kurulanmamı söyledi.

  • engiribord  (05.09.16 00:46:00)
15 lira deniz havlulari falan lcw, english home gibi yerlerde, aliver.

  • melengich  (05.09.16 07:26:53)