bu filmi kimler hatırlıyor?

yaşıtlarımda kime sorsam ben hatırlıyorum izledim tv de diyor.
yayın yılı net aklımda değil ama
film şu www.youtube.com

edit:konu capoeira dansından açıldımı hep gündeme geliyor film.
kilit kelimeler "kapoeira hocası" ve evet bananaveeee

tabiki hatırlıyoruz yahu.

bananavey bananavey bananajkhsahsa
  • Ufuk  (04.09.16 22:14:43)
only the strong..aksam aksam nostalji yapip gozlerimi doldurdun. ben de tv de izlemistim.

  • qazaqwsx  (04.09.16 22:15:41)
bunu bilmeyen bizden değildir.

  • late viper  (04.09.16 22:16:04)
Bananavey +1

Bunu izleyen kuşak tekken'de eddy'i seçer
  • freebird5406_2  (04.09.16 22:19:06)
kaç kere izledim hatırlamıyorum bile. banewey banawey:=)

  • all girls dream  (04.09.16 22:47:43)
oha. geçen gün on saat bu şarkıyı arayıp bulamamıştım. ahah. hayat çok garip.

  • bohr atom modeli  (04.09.16 23:00:09)
Ben iyi hatirliyorum:) Bu film olmasa cogumuz capoeira diye bir sey oldugunu bilmiyor olacaktik.

  • stavro  (04.09.16 23:50:28 ~ 23:51:34)
hatırlıyorum.

  • matrix  (05.09.16 00:10:43)
Ben hatırlayamadım. Oysa yeraltı canavarlı olan dahil Star'da yayınlanan her filmi çok kere izlemiştim. Herhalde ya kız olmaktan kaynaklı izlememişimdir ya da ailem şiddet içeriyor diye izletmemiştir.

  • aychovsky  (05.09.16 00:25:13)
yine bir biz seksenler çocuğuyuz geyiği, 22 yaşındayım ve ben de izledim. siz seksenlilerin televizyonda izlediğiniz filmler sadece o dönem dönmedi televizyonda bunu kabul edin artık.

  • Apocalypse  (05.09.16 01:14:09)
Mark dakaskos abime hele..
Beyler 22 yaşındakiler bilmez, tevellüdü yeten cevap verirse sevinicem, yine stardaydı, gece kuşağı, android manitaları nakleden bir gemi mürettebatının başından geçen olaylardı filmin teması, android cıvırlar sürekli meme gösteriyordu, tayfanın birine musallat olmuşlardı da adam ben o işi izlemekten hoşlanıyorum demiş, manitaları arkadaşına musallat etmiş başından savmıştı, bilen bi yeşillendirse..,

  • kargn  (05.09.16 01:30:18)
@Apocalypse la sana kadar kimse seksenlerden bahsetmemiiş ki? :)

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (05.09.16 01:42:53)
@cikmaz sokaktan cikagelen cocuk sinirlerime hakim olamadım.

  • Apocalypse  (05.09.16 08:49:05)