[]

Uyuşukluk

Selamlar, geçenlerde bir balık yedim birkaç saat sonra midemde bir rahatsızlık hissettim, daha da ilerleyen saatlerde mide bulantısı ve ishal başladı. Tüm yediklerimi çıkardım ve ateş bastı, Bayılacak gibi oldum. Hastaneye gittim bi serum yedim. 3 gün oluyor ama hala ishalim geçmiş değil ve vücudumda halsizlik var.doktor bu aralar salgın var dedi şimdiye kadar geçmiş olması gerekmez miydi?
 
salmonella olabilir, diski tahlilinden anlasilir. sayet oyle ise, 1 haftada kendiliginden gecer, yapabilecek cok bir seyiniz yok malesef.


  • ezeriko  (04.09.16 15:14:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.