yol tarifi değil de...

çarşamba sabahı sabiha gökçenden (6:15) kalkışlı yurtiçi pegasus uçağı için kaçta havaalanında olmak gerekir?
not: check-in i önceden yaptırmayı planlıyorum ama olmadı varsayalım.

1 saat yetiyor genelde.

  • ceann deas  (04.09.16 14:19:16)
05.30-05.40 gibi yeter

  • cekilmis gayfe  (04.09.16 14:27:15)
Ucu ucuna yetiseyim bi aksilik olursa mutlaka ucagi kacirayim diyorsan 5:30 iyidir. Ya da normal gideyim insan gibi bineyim sikinti yasamayayim diyorsan 5:15. ha yok kafam rahat olsun yaya yaya gideyim arada etrafi keseyim, ucagina son dakika da yetisenleri izleyeyim diyorsan da 5:00 en güzeli.

  • bosver nicki  (04.09.16 14:38:58)
5 e odaklanın, arada saçma sapan bi kalabalık bi aksaklık olup geç kalma ihtimaliniz var. Sabahın o vaktinde gidip uçağı kaçırmak pek keyifli olmuyor zira. Çok erken gidip orda uyurken kaçıran arkadaşım da var. o yüzden 5 iyidir :)

  • i am a legal alien  (04.09.16 16:12:42)
pimpirik deposu olarak 4:45te orada olayım iyisi mi...
daha önce check-in görevlisi bir görevlinin (aslında diyeceğimi biliyorum ama durduk yere sorun açacak şeyler yazmayayım) yüzünden atatürk havalimanında check-in kapı arası sürat koşusu yapmak zorunda kalmıştım. bu sene ortopedik problemde var. durduk yere kaçırmayayım uçağı.

  • tururo  (04.09.16 16:51:24)