3 numara sac ne tip yuze yakisir

ya da kimler kesinlikle 3 numara yaptirmamali? (kadin icin soruyorum)

Hicbir kadin 3 numara yaptirmamali.

  • stavro  (04.09.16 00:39:20 ~ 00:40:19)
fındık burunlulara yakışıyor.

  • Apocalypse  (04.09.16 00:57:17)
kafamin arkasini bilemedim yassi degil gibi ama. burnum hokka degil sivri.

3 numara olmasin madem, tabi su kadina 0 da gider evet ama acaba biz nasil olmaliyiz asagidaki sac icin?

www.sacmodelleri.com.tr

bi de ne surede omuzlara ulasir bu sac yine asagi yukari? (turkce agladi yalniz devrik cumlelerimden :/ neyse)
  • in vino veritas  (04.09.16 01:12:40)
stavro +1

  • freetakilir  (04.09.16 01:33:23)
kadınları bir kalıba sokmak saçmalık. kadınlar şunu yapsın bunu yapmasın, saçlarını uzatsın, boya yaptırsın, ojesi eksik olmasın, ağdası eksik olmasın, makyajı oranında olsun, silikon taktırsın, yüzünü gerdirsin, kırışıklık olmasın, gülsün ama kahkaha atmasın, abi demesin, nazik olsun, bıyıkları şekilli olsun, bıyıkları olmasın, keçi sakal yapmasın, kapansın, açılsın, mini giysin, şort giyip götünü göstermesin, tayt giymesin amacı başka olur, dekolte evlenene kadar izinli, çalışsın ama çocuğa da baksın, çalışsın ama erkekten çok kazanmasın, yeri geldimi sussun...

derdiniz ne lan kadınlarla kadın 3 numara yaptırmamalı ne demek be! yetti sizlerin cinsiyetçiliğiniz!
  • kurnaz  (04.09.16 01:42:04)
Cevap: Bence ortalama suratlara yakışıyor. Yani ne çok keskin veya köşeli yüz hatları olacak ne de fazla yuvarlak olacak.

Ne cinsiyetçiliği yahu yakışmıyor demişler sadece. Kimsenin "sen yaptıramazsın ulan senin bize iyi görünmen görevin" dediği yok.

Ayrıca ortalık "ayh erkekler saç uzatmasın b.k gibi oluyor" diyen kadınlarla dolu. Niye tek taraflı gösteriyorsunuz her şeyi?

Yani burda söylenen şeylerde hiçbir cinsiyetçi niyet yok. Niyet okumaya veya saldırıya geçmeye gerek yok.
  • Adramelekhh  (04.09.16 02:03:27 ~ 03:33:45)
yakışmaz. olum sevgilinin saçıyla oynayıp uykusunu getirmedikten sonra napacan öyle sevgiliyi mahmut abi gibi.

  • gozu acik sevisen yahudi  (04.09.16 03:21:30)
@kurnaz, sakin ol şampiyon adam fikrini söylemiş.

bence kısa saç çok yakışır ama 3 numara çok kısa kalır.
  • England  (04.09.16 11:52:40 ~ 11:57:13)