Şöyle bir arkadaşım var onu ne yapayım ?

Yaşı benden küçük. Malesef aynı sınıftayız. Sürekli, kendini ben dahil herkesle yarıştırıyor. Aynı whatsapp grubundayız. Gruba aldığı yeni bir şeyi kullandığı arabayı her şeyi atıyor. Sürekli illegal yollardan para kazandığını söyleyip "bu gece 3000/5000 kazandım" diyor. Bizim ilgimizi çekmeye çalışıyorlar. Hani sanki parayı görünce "vaaaay helal nasıl yaptın kazandın o kadar parayı" dememizi istiyor gibi. Sürekli saçma istekleri oluyor. "bana gelirken x alın y alın" gibi. İlgi çekmeye çalışıyor gibi. Emin olmamakla birlikte pskilojik bazı sorunları olduğunu ve bazı ilaçlar içtiğini tahmin ediyoruz. (Bir keresinde bundan gurur duyar gibi "yeşil reçeteli ilaç aldım. Bunu kimse alamıyor. Parada vermedim" gibilerinden bişeyler saçmaladı.

Şimdi buna nasıl davranmalı?
Birden ilişkiyi kesmek doğru mu ?

Kendisi karşı cins bir dişi sadece arkadaşlık durumu söz konusu

yalnız bırak. hava atacağı kimse kalmaz delirir. çözüm yolu değildir ama senin çözümün.

  • freetakilir  (03.09.16 22:35:35)
dediğin gibi ilgi çekmeye çalışıyor, herkes gıcık oluyorsa bence whatsapp grubundan atın nolacak. eğer tek sen takıyorsan sen çık gruptan. kökten çözümlere bayılırım <3

  • funl  (03.09.16 22:35:39)
Mitoman falandır, he de geç.

  • kargn  (03.09.16 23:37:28)
ben rahatsız oluyorsam ya ilişkiyi keserdim ya da yüzüne karşı atıyorsun derdim, biraz da o rahatsız olsun. ama bir tek sen böyle davranmış olursun, geri kalanlar olduğu gibi devam eder. böyle durumlarda çoğu insan ilişkiyi sürdürüyor. rahatsız olmaya devam edip arkasından konuşmak, sürekli dert yanmak normal olan.

  • cikis yolu  (03.09.16 23:51:58)