Uçak Tarife Değisikliği

Kasim ayinda endonezyaya gitmek 10 gun icin bavul.com dan bilet aldim, thy ile istanbul kuala lumpur, kuala lumpurdan da endonezya aktarmali ucus olacak. Kuala lumpurda 5 saat bekleme suresi var fakat 2 gun once thy den bir mail geldi ve istanbul kuala lumbur ucaginin kalkis saati 6 saat ileriye alinmis, dogal olarak da aktarma yapacagim ucagi kaciriyorum. Bavul.com u defalarca aradim operatore bile baglanmadi, dakikalarca bekledim. Simdi benim nasil bir yol izlemem lazim, thy firmayla gorusun dedi. Firma bilet iadesi mi yapar, bileti mi degistirir nasil bir yol izlemem gerekiyor, bilgisi olan varsa anlatirsa sevinirim.

Aynisi los angeles istanbul icin de oldu bana, bayagi bekletiyor bekleyin baglaniyor ben de bavuldan almistim.
15 dakikadan fazla olunca istedigin gun ve saate ekonomi sinifi olmak kaydiyla aliyorlar

  • fbeyza  (03.09.16 17:16:14)
Dun aradim ben de

  • fbeyza  (03.09.16 17:16:24)
Eger tek biletteyse aktarmali ucus (yani ayri ayri almadiysaniz) thy halletmeli durumu, elbet halledecekler yani. ama yine de bir arayin tabi.

  • kuehles blondes  (03.09.16 17:22:07)
thy + thy aktarma almış olsaydınız, veya thy'nin codeshare anlaşmalı olduğu bir firmadan bu bileti almış olsaydınız firma olayı çözerdi.

Amcak thy + başka firma olduğu için ikinci uçak biletinizi değiştirmeniz lazım.
  • yatagants  (03.09.16 17:27:58)
Thy acentadan alinmis bilete karismiyor, acenta duzenlemeyi yapiyor hocalarim. Ama benim biletim kesinlikle iadesiz biletti, thy dedi ki biz sizden ucret talep etmiyoruz bizden kaynaklandigi icjn, acente de talep edemez haberiniz olsun dedi.

  • fbeyza  (03.09.16 17:40:03)