2016 Öss Ek Yerleştirme Tercihleri hakkında

Arkadaşlar ek yerleştirme tercihleri yapan varsa lütfen acil cevap istiyorum. ek tercihlerde tercihlerimi bildirdim ama şimdi baktığımda tercih yaptığım sınavlarında arasında 2016 ek yerleştirme yok. sizde de durum böyle mi. tercihimi sağlıklı bir şekilde yapıp yapmadığımdan emin olamadım da

Ne zaman açıklanacak bunlar

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (03.09.16 15:32:40)
Tercihlerim kısmında 2016-ösys- ek tercih diye bir başlık var hatta tıklayıp tercihleri de görebiliyorum. Parayı yatırmadın mı yoksa tercih ücteti vardı 15₺?

  • ezkaza  (03.09.16 19:25:52)