Mr. Robot gerçekten iyi bir dizi mi?

Merhabalar

Bu aralar herkes bu diziden bahsediyor. Gerçekten bu kadar iyi mi?

Edit: Perişan etmişsiniz duyuruyu alacağınız olsun :)

Ben sevmedim.

Programcı değilim.
  • pomknos  (03.09.16 00:08:17)
Ben sevdim atmosferi güzel,teknik anlamda yuyuzeysel. Standart kullanıcılar için merak uyandırabilir.

Networkcuyum
  • mirty  (03.09.16 00:15:21)
Kotu degil ama overrated.

Yazilimciyim.
  • mirandaiam  (03.09.16 00:15:26 ~ 00:15:52)
ergen dizisi gibi geliyor bana

  • nothing in my way  (03.09.16 00:15:56)
gerçekten kötü bir dizi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.09.16 00:17:01)
kötü değil ama overrated +1
izliyorum ama

  • sttc  (03.09.16 00:23:25)
Bence ne kötü ne de overrated. Son derece kaliteli ve sıra dışı bir dizi.

  • fragile lady  (03.09.16 00:25:07)
Bence de kötü değil ama overrated. İncicaps tayfası falan ergenliğin zirvesinde ben gizemliyim ayağına yatan bebeler seviyo bunu.

  • aydogank  (03.09.16 00:33:48)
Programcıysan şzle ama iyi değil

  • it could be wrong  (03.09.16 00:38:50)
ilk başlarda güzel gelip sonra bayan dizilerden bana kalırsa. deneneybıl.

  • bruceandwayne  (03.09.16 00:40:23)
Çoook. kendi başlığında bir sürü entry'im var. o dizinin yaşattığı kafayı başka bir dizide bulamadım. sezonu bitirince loop'a alacağım, yeni sezon gelene kadar izleyeceğim. her hafta damardan aldığım sağlam bir malmış gibi geliyor bana.

diğer taptığım 2 diziyi söyleyeyim;

Person of interest
Battlestar Galactica
  • matrix  (03.09.16 00:40:44)
teknik anlamda yuzeyselmis adafsfafsfa
bunu diyen adam da sanirsin kevin mitnick
mr robot bugune kadar "hacking" ile alakali en gercek dizidir.
gordugunuz tum ekranlardaki veriler, programlar vs gercekten o hack yapilirken kullanilan seyler.
  • rentts  (03.09.16 01:09:05)
su da mr robotla ilgili en guzel yazi
www.altyazi.net

  • rentts  (03.09.16 01:11:16)
gorsel ve sinemasal dil olarak basarili. breaking bad, better call saul tadi aliyorum biraz.

mevzu olarak bazi dialoglar anlam olarak cok fazla tekrarliyor kendi acimdan. o sebeple bazi sahneler sikici geliyor.
  • enaz3kedi  (03.09.16 01:32:30)
ilk 3 bölüm ben de sevdim ama sonra sıktı

  • guitarissimo  (03.09.16 01:34:31)
programcı olmak ile alakası yok içindekiler çok sıra dışı ve güzel, ama bu zamana kadar filmlerde, dizilerde bilgisayar oynar gibi hack yapanları gördükten sonra buradaki kod ve işleyişin gerçek olması düzgün bir hava katıyor.

  • gezegen olan pluton  (03.09.16 01:45:23)
ortamlarda ne kadar rate ediyolar bilmiyorum ama farkli bir dizi oldugu kesin. kotu yada overrated degil. kesinlikle izlenir.

yazilimci olarak bazi teknik sahneleri daha iyi anliyor olmak ekstra guzel oluyor, cunku ceviride sicabiliyorlar.

sezon 2'de feci bir tirmanis yakaladi, belki de son bolumlerdi olanlardan oturu o kadar konusuluyor ki baya baya konusulmucak gibi degil.
  • jedilance  (03.09.16 02:30:05)
rentts'e katiliyorum, hacking uzerine en gercek yapim olabilir. programcilikla ilgisi yok elbette cunku hacking'in programcilikla ilgisi yok. islerin nasil dondugunu gayet guzel anlatiyorlar. sinema dili siradisi. izleyiciyi surekli yabancilastirdigindan kimi insanlarin sevemedigi oluyor. bense aksine, yabancilastigim anlardan cok keyif almisimdir. izlerken iyi takip etmek gerekiyor ki olanlari anlayabilin. kimi zaman ergenlestigi oluyor cunku gercekte olan da bu, o yuzden.

ayrica overrated denmis ancak kimler overrate ediyor anlayamadim. oyle delicesine hakkinda konusulan bir dizi degil ki. tam olarak hak ettigi ilgiyi goruyor. ikinci sezonunu ilkinden daha iyi buluyorum.
  • hopeless  (03.09.16 02:36:50)
ha bir de içinde Darlane ve bacakları diye 2 güzel öğe barındırmakta. :) Tyrell'ın hatunu da tarzı ile hoş. Angela sıkabilir. keşke ölse dediklerimden...

  • matrix  (03.09.16 16:22:27)
Bilgisayar, kodlama, girişimcilik ilgili her diziyi izleyen biri olarak elbette Mr. Robot'u izliyorum ama seviyorum denemez. Akıl hastalığını her meslekle harmanladıkları gibi bu dizide de kodlamayla/hackerlıkla harmanlamışlar işte. Yoksa bilindik hikaye. O yüzden klişe geliyor.

  • rivulet  (03.09.16 16:28:19)