[]

gri pasaport

Selamlar,
Yakın zamanda gri pasaport kullanan var mı acaba?
Eskiden hiç görevlendirme yazısı falan istemezlerdi. hala öyle mi ?

şimdiden teşekkürler

 
Bizde de yeşille çıkış yapma durumu var biraderin. Onun için araştırırken Atatürk Havalimanı Polisi Pasaport Bürosu'na sordurdum. Numara: 0212 463 30 00 / Dahili 73 29. Orayı ararsanız söylerler. Ha başka havaalanından gidecekseniz onun teli aratıp sorun bence.


  • d max  (02.09.16 23:41:30) 
Salı sabahı gri pasaport ile çıkış yapacağım. Burayı güncellerim.

Görevlendirme yazısı istediklerini söylediler AHL Pasaport Büro'dan, ben yine de ne olur ne olmaz diye sakınca yoktur belgesi de aldım.

OHAL bitene kadar bu durum sürecek sanırım.
  • faith no more  (04.09.16 08:39:48 ~ 08:41:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.